Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo ST220 :)

lukasz3112, 06.09.2010, 08:30 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: eng w 25.04.2011, 11:28
Nie pod koniec roku tylko w lipcu 2003 roku były już auta po lifcie.  Łukasz czemu sprzedajesz?

lipiec to juz prawie koniec ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

lukasz3112

bo muszę miec inne auto w związku z wykonywaną pracą a średnio mi sie uśmiecha utrzymywanie dwóch aut samemu..
no ale zobaczymy jak będzie. Ciśnienia jakiegoś dużego nie mam. Sporo kasy w niego zainwestowałem więc za jakieś śmieszne pieniądze też go nie sprzedam bo jest naprawdę autko dopieszczone. Nie ma na nim nawet grama korozji a w przypadku fordów wiadomo jak jest :)

lukasz3112

Decyzja padła że Mondek zostaje u mnie :)
w piątek wymieniłem tarcze, klocki, linki hamulcowe z tyłu na ATE. Dodatkowo płyn hamulcowy RBF Motula, wyczyściłem przepustnicę oraz krokowy.
No i dalsze plany na mody już są :)

T

Cytat: lukasz3112 w 10.05.2011, 16:45
No i dalsze plany na mody już są :)
Proponuję taki mod:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,1945.msg18024.html#new

;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

obecnie są plany z zabawą z carbonem troszkę. Zobaczymy jak to wyjdzie. No i lakierowanie felg STkowych tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor.
PS. a co ten mod przepustnicy daje ? :)

T

Cytat: lukasz3112 w 10.05.2011, 20:16PS. a co ten mod przepustnicy daje ?
Więcej powietrza. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

jak by mi to ktoś zrobił to ok :) tak to się wole sam w to nie bawić żeby czegoś nie popsuć.

PS. znalazłem fajną dokładkę która moim zdaniem ciekawie wygląda w ST.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us


PS. wiecie może gdzie w warszawie lub okolicach ogarnęli by mi felgi? Chciałbym je zrobić na lustro. Nie wiem czy to sie poleruje czy co, ale strasznie mi się spodobało jak zobaczyłem fotki na takich felach. A tym bardziej, że te moje już są troszkę zmęczone życiem...

wilhelm

sam sobie wypoleruj ;)

« Dodane: 10.05.2011, 21:30 »

co do dokładki to fajna, ale ciekawe kiedy ją urwiesz

vtec

foka jest zdecydowanie wyższa, pamietam ze modeuszem bardziej trzeba bylo uwazac, takze zastanoiwilbym sie nad ta lotka pod zderzakiem ...
kolor felg dawaj na czarny mat ;)

T

Mi się ta dokładka nie podoba, bo po pierwsze nie pasuje specjalnie do przetłoczeń w zderzaku, po drugie psuje pewnie nieco aerodynamikę, a po trzecie łatwo ją urwać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

RSSSS

Jeśli chodzi o felgi to wszystko tylko nie połysk
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

lukasz3112

Zakupiłem też zestaw do czyszczenia filtrów K&N. Dziś go wymyłem i jutro będzie naoliwiany na nowo i montaż po południu :)

Dodatkowo doszła folia carbonowa  więc jutro jak dobrze pójdzie będzie oklejany spojler tylny i może lusterka boczne. Zobaczymy jak to wyjdzie. Mam 0,8x3m tej folii więc można się pobawić.

co do tej przepustnicy to wszystko fajnie tylko jednak bym wolał jak ktoś by mi to zrobił :)
a najlepiej to odrazu zakupić gotową przerobioną 65mm.

lukasz3112

Autko sprzedane koledze z forum - NeroN. Tak szybko się to wszystko stało, że jeszcze do mnie nie dotarło że Mondka nie ma w garażu. Szkoda mi bo dużo kasy i serca w Niego włożyłem no ale jak poprzeliczałem wszystko to faktycznie średnio mi się opłacałoby utrzymywanie dwóch aut. Auto było na diagnostyce i nic tam poważnego nie powychodziło
Tak więc niech sprawuje się u nowego właściciela tak dobrze jak u mnie (a z tego co mi się wydaje to kolega też pasjonat tak więc źle nie będxie miało :) )
NeroN otwórz teraz swój temat a ten można zamknąć.

weksla

no to gratuluje nowemu nabywcy i współczuje staremu:)_
tak czy inaczej NeroN otwórz nowy temat albo kontynuuj ten:D pozdro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Nowy właściciel = nowy temat, bo inaczej nie będzie wiadomo co jest czyje. ;)

Zgodnie z życzeniem lukasza ten temat zamykam. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club