Podpięcie podgrzewanych i wentylowanych foteli poliftowych do auta przed liftem

weksla, 09.09.2010, 12:22 « poprzedni - następny »

Nimok

Witam. Czy jest szansa, że ktoś na forum ma opis ze zdjęciami ? Mam fotele z polifta z grzaniem i wentylacja zamontowane juz w aucie i chcę uruchomić grzanie i wentylacje żeby było wszystko na cacy niestety wszystkie opisy jakie znajduję są dosc stare przez co zdjęcia już nie działają. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc w tym temacie.


T

@weksla, jest pytanie do Ciebie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

swisher

Czołem!
dzięki @weksla za opis, wszystko udało się ogarnąć. Ale co do jednego mam zapytanie. Po co ciągnąć zasilanie z zapalniczki i dorabiać bezpiecznik (i opcjonalnie przekaźnik) skoro przed całą operacją do fotelów dochodzi już zasilanie i jest do tego bezpiecznik w skrzynce?

goral1990

Witam, wszystko podpiąłem wg. schematu weksla ale nie działają fotele, przycisk owszem działa, zmienia kolor czerwony/niebieski ale fotele nie reagują. Co może być powodem? bezpiecznik f83 sprawdzony, stały plus pociągnąłem ze spryskiwaczy ksenonu (nie posiadam ale wiązka była i jest na niej prąd z bezpiecznikiem 20a w komorze silnika, plus po zapłonie z zapalniczki ponieważ ze względu na brak fotek jak zostało podpięte wszystko do pinów bezpieczników. Może ktoś to jeszcze robił? i potrafi narysować schemat który działa? bo już któryś dzień kombinuje i zero efektu...pomoże ktoś? Swisher? dość niedawno widzę robiłeś. @swisher