Listwa Grill ST220

eng, 02.11.2010, 13:48 « poprzedni - następny »

eng

Listwa do grilla od St220.

Widziałem, że takowa istniej ale nie widziałem jak wygląda. Może komuś się przyda choć bez niej można też zamontować grill do praktyczni każdego zderzaka od mk3. Oto ona :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.






auchim

ważna rzecz, u mnie odstawało dość dużo bez niej niby pierdółka ale warto o tym pamiętać przy kompletowaniu pakietu czy wymianie grila

weksla

nie wiedziałem że coś takiego istnieje
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

stan76

można tą listwę gdzieś kupić, bo też widzę ja pierwszy raz ?

weksla

napewno można w ASo tylko nr FINS przydałby się
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

stan76

03.11.2010, 09:33 #5 Ostatnia edycja: 03.11.2010, 12:02 by eng
Cytat: eng w 02.11.2010, 13:48
Listwa do grilla od St220.

Widziałem, że takowa istniej ale nie widziałem jak wygląda. Może komuś się przyda choć bez niej można też zamontować grill do praktyczni każdego zderzaka od mk3. Oto ona :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Witam , mam pytanie odnośnie tego grilla do ST220, czy były jakieś różnice w grilach w latach 2005-2007 pomiedzy ST220 (taki jaki widzimy na zdjeciu) a wersjami Titanium/GHIA.
Chciałbym u siebie wymienić Grill bo mam jeszcze ten z większa ilością kratek (2005r.) na taki jaki był montowany od 2005-2007.

jest duzy wybór ale wszytkie wyglądaja mi na takie same , bez podziału na ST i inne.
A moze się myle ? Chciałbym kupic taki z którym było by najmniej problemów przy wymianie.

musiałem edytować post bo rozwalił forum strasznie. kolego stan jak cytujesz innych to nie umieszczaj swojej wypowiedzi w tym cytacie. druga sprawa to link z allegro który wkleiłeś. link do tej strony powinien wyglądać tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/listing.php/search?category=18699&sg=0&string=mondeo

a Twój link rozwalił właśnie całą stronę na boki.