Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

Cytat: Cinkciarz w 03.02.2011, 22:58
najwyżej zrobi Ci się allroad :P
To mu raczej nie grozi, zobacz jak to nisko teraz stoi (np. w porównaniu do auta na pierwszym planie).

...ale ze względu na odpowiednie amortyzatory nie ma żadnych problemów z progami, dobijaniem itp., jeździ się jak normalnym autem, tylko komfort jest trochę niższy, za to przyczepność dużo większa. Jedynie na wysokich krawężnikach trzeba uważać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 03.02.2011, 23:02
To mu raczej nie grozi, zobacz jak to nisko teraz stoi (np. w porównaniu do auta na pierwszym planie).

...ale ze względu na odpowiednie amortyzatory nie ma żadnych problemów z progami, dobijaniem itp., jeździ się jak normalnym autem, tylko komfort jest trochę niższy, za to przyczepność dużo większa. Jedynie na wysokich krawężnikach trzeba uważać. ;)

no wiesz niskie zawieszenie jest fajne ładnie wyglada dobrze trzyma w zakretach i nie tylko no ale te krawezniki z tym kazdy ma problem nawet ja dlatego montuje kamere pod przednim zderzakiem bo nie zawsze idzie podjechac
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

03.02.2011, 23:20 #407 Ostatnia edycja: 30.05.2011, 18:01 by badger
Cinkciarz, powiem Ci tyle, że teraz mam przód obniżony o 4 cm, a łatwiej jest przejechać próg zwalniający niż wcześniej, na zużytym już trochę seryjnym zawieszeniu. W tym kierunku sugerowałbym Ci podążyć, a nie kamer na przednim zderzaku. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

zderzak z RSa jest węższy od ST czy mi się wydaje?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 03.02.2011, 23:35
zderzak z RSa jest węższy od ST czy mi się wydaje?
Jest trochę węższy i trochę wyższy. Dlatego go założyłem. Z ST i tym zawieszeniem nie dałoby się jeździć...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 05.02.2011, 12:16

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



;)

no i      ?

ja tam żadnej różnicy nie widze ...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Dzięki za fotkę wojoo, od razu widać jak duża jest różnica. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tomasz, ale zdecydowanie polecam grill w chromie z big logo
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

auchim

dla mnie przedliftowy ładniejszy

T

Sam nie wiem, który będzie lepszy. Zamówiłem też chromowany z lat 2003-05, porównam i się okaże.

PS. To nie jest grill przedliftowy tylko oryginalny grill RS -- na małych zdjęciach wyglądają podobnie, ale w rzeczywistości wyraxnie się różnią. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

a czemu z 03-05 a nie 05-07 dla mnie ładniejszy po II lifcie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

mowilem mu ze 05-07 lepszy ale on wie swoje  :evil:

T

Grill 05-07 mi się nie podoba, bo po pierwsze ma dziwnie wyprofilowany chrom, ten starszy ma wyprofilowany w "U", a ten nowszy na dole kończy się tak jakoś nijak, a po drugie ma większe oczka w kratce, co optycznie zwęża auto. ;)

Zderzak RS z grillem 03-05 wygląda tak (to oczywiście nie moje auto):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

za cienki jest ten po I lifcie, po drugim zdecydowanie korzystniej auto wygląda, ale to kwestia gustu
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps