Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

Lukasz-no1

Tomasz Nice :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

weksla

te czworokątne końcówki mają coś w sobie:) ładnie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Szkoda tylko, że w rzeczywistości tego nie zrealizuje... :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

No i autko dostanie nowe amortyzatory.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Do tego sprężyny Eibach. Ciekawe, jak się będzie prowadzić...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lukasz-no1

A jak się wysrają to można sobie w Zerpolu regeneracje zrobić i charakterystykę zmienić :D

Bile spoko wybierają, ciekawe czy przy B6 też jest masakra co B8 jak przez poprzeczne nierówności się przejeżdża...

I śmiało mogę powiedzieć że wytrzymałe nawet (b8, b6 pewnie też) bo przy ostatnim badaniu technicznym miałem 80% przód/tył

Pozdrawiam
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

T

Cytat: Lukasz-no1 w 19.07.2010, 20:08
Bile spoko wybierają, ciekawe czy przy B6 też jest masakra co B8 jak przez poprzeczne nierówności się przejeżdża...
I śmiało mogę powiedzieć że wytrzymałe nawet (b8, b6 pewnie też) bo przy ostatnim badaniu technicznym miałem 80% przód/tył
Pewnie też wziąłbym B8, ale nie ma niestety na tył do kombi, a opcja B8 na przód i B6 na tył jakoś do mnie nie przemawia. Mam nadzieje, że będzie dobrze, a przede wszystkim, że nie będzie za nisko. Co do wybierania nierówności to powinny dawać radę, przecież jeżdżę na 16-tkach. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

No i moje małe car audio już praktycznie gotowe. Wrzucę zdjęcia jak tylko dopracuje szczegóły wizualne. ;) Różnica w stosunku do serii kolosalna, choć całość nie kosztowała wiele i zostało seryjne CD6000.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Wczoraj przyszła do mnie zgrabna paczuszka z UK. W środku -- kolektory i y-pipe od Racebits.

Mała fotka:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

boner

co oczekujesz po założeniu tego ??

wilhelm

obawiam zd nasz kolega zyskal max 10km, zobaczymy jak wpadniemy na hamowanie...

GrekuPL

takie jak moje  :evil: :evil: :evil: moje leżą i czekają na lepsze czasy do zamontowania  :D na ten moment muszę zrobić hamulce, amory, łączniki i busa trochę doinwestować bo to zarabia na przyjemności  8)

T

Cytat: wilhelm w 25.07.2010, 03:44
obawiam zd nasz kolega zyskal max 10km, zobaczymy jak wpadniemy na hamowanie...
Raczej nie zobaczymy bo do tego musiałbym hamować przed i po, a na 95% mam przytkane katy więc taki pomiar nie da żadnych sensownych wyników...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GrekuPL

da więcej-jeżeli sam y-pipe daje w USA 5-8KM to wraz z kolektorami da z min. 15KM :) ciekawi mnie mega jak moment będzie zachowany jeszcze...

T

Moment się ponoć ładnie podnosi w całym zakresie obrotów, szczególnie na niskich i średnich.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GrekuPL

czyli wtedy kiedy go najbardziej potrzeba :) ja kurde padłem jak usłyszałem cenę za wymianę kolektorów :( więc na razie niech sobie leżą i czekają na grubszą robotę :P