Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

 

Focus RS -- mk2 vs mk3

carlosc, 07.02.2015, 18:46 « poprzedni - następny »

vtec

Cytat: skoti79 w 11.03.2015, 00:40
Řka w kombi niedługo u nas będzie :)
może jeszcze jakieś pickup lub crossover w R będą, interesująca opcja ...

yayko

Vag ma to do siebie że lekko dłubiesz masz duży przyrost :)

skoti79

vag to już na starcie daje bonus :).
Witek, dlaczego mam kupować dwa samochody: jeden dla rodziny, drugi dla funu, jak mogę mieć 2 w 1 :D

niedziel

Szczerze mówiąc to nie wiem co wam sie nie podoba w nowy RS. Oczywiście mkII ma swój urok i nikt mu tego nie odbierze. Ja tez zawsze chorowałem na RSa mkII ale niestety spoźniłem sie z zakupem bo było tylko kilkadziesiąt sztuk na Polskę. Pisanie ze tak sie swietnie sprzedawały 3D to lekka przesada, ponieważ ich najzwyczajniej w świecie nie było za dużo! A co do nowego RSa to pewnie nie jest już tak drapieżny jak mkII ale z drugiej strony... Nie każdy chce aby jego fura przyciągała wzrok z daleka i tutaj moim zdaniem jest jakiś sens w tym co zrobili. Oczywiście księgowi rownież bacznie obserwowali swojego exela czy im sie nie rozjeżdża. Natomiast jeśli uda mi sie zmienić mojego st mkIII na nowego RSa mkIII w tym samym kolorze to większość osób nawet nie zauważy różnicy :) a jeśli HEKO podjął decyzje o zakupie nowego RSa to gratuluje! Bardzo dobry wybór i do zobaczenia na światłach :)

focus st

Mi się podoba :) Co do problemów z napędami oraz nie trzymaniem mocy to z takimi ocenami wstrzymałbym się. RS zawsze był solidną konstrukcją i zapewne z tym modelem będzie tak samo .