TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

Bajek

Cytat: wojoo w 16.10.2010, 14:53
nikt nie mial podobnego przypadku ? wszystkie filtry mam nowe wiec prawdopodobieństwo ze cos tam wpadlo jest bardzo małe ...
A w czasie wymiany ktoś, Ci coś tam przez pomyłkę nie wrzucił - jakieś śmieci nie wpadły?
A jak wyłączysz dmuchawę, odczekasz i włączysz znowu to też będzie?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

Cytat: Bajek w 16.10.2010, 21:50

A jak wyłączysz dmuchawę, odczekasz i włączysz znowu to też będzie?

tak, za kazdym razem to sie pojawia

wrzucam filmik tym dziwnym dzwiekiem ...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=VkCHpwL3OZs

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Wg. mnie dmuchawa się psuje. Ew. dostała się tam wilgoć.

wojoo

jesli to dmuchawa to czy ktos moze mi powiedziec w jaki sposob to zdemontowac/ wymienic :)?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

Big turbo się wysrało i poszło w nawiew jak nic  :] :evil:

weksla

big turbo raczej sie nie wysrało
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

słychać tak jakbyś mial jakis kompresor w nawiewach :D moze to jakis nowy ukryty dodatek ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

sami sie wysraliście/zesraliście ;]


zamiast mi smiecic temat napisałby ktoś konkrety :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Bajek

Brzmi to jak wpadający w wibrację wirnik od dmuchawy. W TISie nie ma jak rozebrać?
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wojoo

Kto ma TISa ?:)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim


Petersan

Cytat: auchim w 19.10.2010, 14:29
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://focus.korona-pl.com/TIS/index.html

wow!

dobre to... można by gdzieś podlinkować na głównym.
pzdr
Peter

wojoo

no i nareszcie Egr bypass zamontowany :)

tak przy okazji zapytam ... czy jak jest na minimum płynu od wspomagania to jest jeszcze ok czy trzeba wymienic/dolac ???
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Wchodzi chyba ok 2 litrów. Nie pamiętam dokładnie. A czemu chcesz wymienić? Profilaktycznie?

wojoo

Cytat: eng w 25.10.2010, 23:22
Wchodzi chyba ok 2 litrów. Nie pamiętam dokładnie. A czemu chcesz wymienić? Profilaktycznie?

zobaczyłem ze mam na minimu a nawet lekko ponizej dlatego zapytalem bo raczej mam za mało ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl