Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

fabio210

Cytat: KrisSz w 06.12.2015, 19:34
Tak było dopóki księgowi nie wzięli się za sterowanie produktem.

Racja, i właśnie panów z kalkulatorami się boję najbardziej...
Taka prawda jest, że najważniejsza jest sprzedaż, a nie kultowośc, i chęc dalszego zarobku na serwisowaniu.

Tigerbart

W dzisiejszych czasach ekonomia będzie zawsze pierwsza. Dziwne jest to że nie powołali osobnej komórki jak AMG czy Brabus co mogliby zrobić współpracując np z Cosworthem. Musieli mieć ważny argument, zapewne ekonomiczny lub droga niezgoda z wizją i celami firmy.

T

Ale o czym Wy mówicie, skoro dopiero w tej edycji zdecydowali się na właściwy napęd, czyli na wszystkie koła? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KrisSz

Przecież jest Mountune
Pozdrawiam

K

Tigerbart

Bez wątpienia - tak mały nakład robi z tego auta prawdziwy unikat. Właściciele tych aut będą mogli czuć się wyjątkowo. Ciekawe czy powstanie w przyszłości wersja Mk3 RS500 ;)

Niezwykle ciężka będzie techniczna strona eksploatacji - serwis tylko w ASO, dostępność części, itd. 72 sztuki... to będzie rzadsze auto niż Ford RS200 ;)

MAG

Bartek - 72 sztuki to na Polske - lacznie nie pamietam, nie chce mi sie szukac, ale w okolicach 15tys ma byc chyba wyprodukowanych...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

ST

07.12.2015, 22:29 #231 Ostatnia edycja: 07.12.2015, 22:33 by ST
Ford raczej nie przewidywał ograniczeń w sprzedaży (produkcji) i z czasem pewnie każdy (kogo będzie stać) kupi RS-a bez problemu. Bo po co ograniczać produkcję, skoro towar się sprzeda. Raczej jest to taka polityka Forda, zrobimy na początek tyle, a potem jak będzie popyt. Po prostu jest to początek produkcji i duży popyt na początku... Stąd pewnie  te rozdzielniki na poszczególne kraje...
Stworzyć mit, że trudno dostępny, a ludzie będą jeszcze bardziej go pożądać.

MAG

No wlasnie czytalem gdzies, ze bedzie ograniczona ilosc - w 3 rzutach produkcyjnych maja isc ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

ST

09.12.2015, 21:59 #233 Ostatnia edycja: 09.12.2015, 22:00 by ST
Nowy RS ciekawy sprzęt, ale dlaczego tak beznadziejnie rozwiązano włączanie wstecznego biegu (do przodu - typowe rozwiązanie ze szwabskich aut typu VW i Skoda )?

yayko

ja tak samo mam w St220 :) wsteczny do góry :)

qualin

Cytat: yayko w 10.12.2015, 09:09
ja tak samo mam w St220 :) wsteczny do góry :)
Też tak mam i fajnie to dziala. Mocno do siebie i do przodu bez zaciągania żadnych dzwigienek czy wciskania drazka w dół :)

Kris1976

11.12.2015, 10:09 #236 Ostatnia edycja: 11.12.2015, 10:12 by Kris1976
Cytat: ST w 09.12.2015, 21:59
Nowy RS ciekawy sprzęt, ale dlaczego tak beznadziejnie rozwiązano włączanie wstecznego biegu (do przodu - typowe rozwiązanie ze szwabskich aut typu VW i Skoda )?
Jak się chce zbić psa to się zawsze kij znajdzie....;) kto na takie pierdoły uwagę  zwraca?  Nawet jeśli by to w czymś przeszkadzało to i tak 99.9% czasu jeździsz do przodu a nie do tyłu;)

« Dodane: 11.12.2015, 10:12 »

Cytat: MAG w 07.12.2015, 22:32
No wlasnie czytalem gdzies, ze bedzie ograniczona ilosc - w 3 rzutach produkcyjnych maja isc....
Gdzie to wyczytaleś? Tego nie wiedzą nawet ludzie z Ford PL.
15tys. łączna produkcja ale czy PL dostanie kolejne transze tego na ten moment nikt nie potwierdzi.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

KrisSz

Wsteczny bieg ? Jaki wsteczny bieg ?????!!! ;-)
Pozdrawiam

K

Tigerbart

Cytat: KrisSz w 11.12.2015, 10:12
Wsteczny bieg? Jaki wsteczny bieg?! ;)

Przycisk "Go Baby" ;)

steveno

w automoto lub motor  czy jakiejś takiej gazecie konkurs aby wygrać nowego RS-a żeby wybrać tzreba grać:) a co tam
Do przodu!!!