[Mondeo] ST220 '03 FL HB b/g

caqerr, 21.09.2013, 09:02 « poprzedni - następny »

caqerr

albo grubo albo wcale...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Cóż, kto grubo idzie przyjebać musi...

wilhelm

Rozjebać felgę na autostradzie... bezcenne ;)

caqerr

Ja nie dam rady... ?  :}  :evil: :stupid: :evil:

bishop

Jak takie coś można zrobić?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

caqerr

Spora prędkość
Spora dziura
Niepotrzebne ścinanie zakrętu na zwężeniu przy remoncie
Ot cały przepis :D

sseebbaa1

Oj musiało być mocno, bo felgi z ST220 są bardzo, bardzo twarde.
Sprawdź dobrze zawieszenie, w tym nie zapomnij o górnych mocowaniach amortyzatorów - wbrew pozorom, to ono najbardziej mogło ucierpieć.
Walnięcie po wewnętrznej stronie felgi być może lekko wyhamowało uderzenie (bo tam nie ma szprych i miało się co uginać i łamać bez bezpośredniego przenoszenia sił na piastę). Było to też, jeżeli dobrze zrozumiałem, wewnętrzne koło w zakręcie, a więc odciążone. Ale jednak musiało być porządne bum.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Zgadzam się z powyższym. Ja ostatnio wjechałem na zakręcie w wyrwę w asfalcie (przy bardzo małej prędkości) i chociaż nie było żadnych uszkodzeń felgi ani opony, to geometria przestawiła się dość mocno i ewidentnie wymagała korekty.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Cała moc poszła na wewnętrzną strone felgi, może to ,że od razu się poddała(pękła) uchroniło zawieszenie...
Nie wiem. Podjadę niebawem na stacje zobaczyć... Auta nie ściąga, nic nie bije teoretycznie.
Seba nie są to fele ST a poliftowy RS... :D

caqerr

Co myślicie żeby letnie w taki kolorek zrobić ? Nie wygląda to źle, koła nie znikają mimo ciemnego koloru...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Moim zdaniem lepiej wygląda na srebrnych.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Ori wygląda ok, tym bardziej ,że u mnie poza blendą jest full pakiet chromu.
Ale jak tak patrze na niego to nie wygląda źle na takich, tym bardziej ,że nie znikają. A to jest główny problem ciemnych felg w czarnych autach...
Ew. zrobić troszke jaśniejsze niż te...
Poza tym nie da się zregenerować tak by został ori wygląd... Albo coś podobnego albo kupno nowych...

yayko

fajne :D

MAG

Aż tak ciemne imho nie, ale musze przyznać nawet ze zle nie wyglądają, chociaz i tak wole srebrne
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: caqerr w 02.12.2014, 15:05Ew. zrobić troszke jaśniejsze niż te...
Jeśli ciemne, to może antracyt i dodatkowo z połyskiem? Strasznie nie lubię matowych felg, wyglądają moim zdaniem jak brudne. Albo może wypoleruj? Świetnie by wyglądały, tylko trochę pracy musiałbyś im poświęcić przed każdym sezonem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

To jest antracyt z połyskiem tylko troche ciemny i...




... upierdolony :D

« Dodane: 02.12.2014, 20:37 »

Cytat: Tomasz w 02.12.2014, 20:34Albo może wypoleruj? Świetnie by wyglądały, tylko trochę pracy musiałbyś im poświęcić przed każdym sezonem.


Chciałem. Polerka zdecydowanie najlepiej by tu pasowała.
Ale boję się ,że nie utrzymię felg w należytym stanie...
Ponad rok temu chciałem od cinkciarza brać polerowane ale niestety wybrałem billsteina i eibacha( co mi zdecydowanie pasuje :P)
A jakby tak polerke spsikać bezbarwnym ? Albo położyć jakąś powłokę ?