[Mondeo] FORD MONDEO ST220 3.0 V6 226KM ST 220

SAGAL, 26.10.2014, 22:24 « poprzedni - następny »

steveno

bywa ja tez tak kupiłem na szybe i do kosza poszła
Do przodu!!!

qualin

Rozumiem naklejkę WRC na fiescie czy focusie, ale na mondeo bez sensu. Co mondeo ma wspólnego z rajdami? :P

SAGAL

nic a kto komu  zabroni  taki mam gust i mi sie podoba koniec kropka :)
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

caqerr

Cytat: SAGAL w 07.08.2015, 19:24gust

o gustach sie nie dyskutuje, jedni go mają a drudzy... heheh ;]
co do elm'a. Kupiłeś najgorszą możliwą wersje. Nie widzie się ,że masz problemy. Chciałem to wcześniej pisać jak zobaczyłem zdjęcie tego elma ale sobie odpuściłem. Ja mam zwykłego Elma 327(nie mini/mikro) i zero problemów ;]

T

Cytat: SAGAL w 07.08.2015, 19:24nic a kto komu  zabroni  taki mam gust i mi sie podoba koniec kropka
Oby Ci się ta naklejka szybko znudziła. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

No chyba, że SAGAL będzie mówił, że kombiakiem rozwozi na rajdach części serwisowe do WRC :)
Taka buda pasowałaby do takiego zadania hehe!

Sam bym także nie nakleił tego, ale trzeba przyznać, że czcionka tego napisu jest bardzo fajna.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.O
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

SAGAL

oj niezbadane sa wyroki boskie kto wie może i jakieś kiedyś części WRC będę miał  na chwile w bagażniku ;p
a co do ELMA masz racje już lepiej kupić kabel ELMA za 80zł i mieć święty spokój
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

caqerr

Nie kabel, po prostu zwyklego wiekszego na BT. Wersje mini/mikro sa po prostu skopane i tyle ;) Mało komu te niebieskie działają.
Ja mam ta większa wersje jak i miliony innych osób i działa bez problemu ;)

SAGAL

hmm o którą wersję ci chodzi bo jest ich  trochę ?
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

WojtasS

Cytat: caqerr w 07.08.2015, 21:25co do elm'a. Kupiłeś najgorszą możliwą wersje. Nie widzie się,że masz problemy


rozwiń swoją myśl... bo akurat mam niebieskiego i działa bez problemowo, z białym miałem problem po przesiadce na innego Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fona.Za to kumpel miał problem z soniakiem z1 jak nie miał lolipopa to śmigało aż miło, po update do lolipopa już zrobił się problem z komunikacją
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

caqerr

Rozmawiałem kiedyś ze struną albo Hekiem. Nie pamiętam z kim i z tego co wiem też mieli z niebieskim problemy ;) I to nie oni jedyni. Dlatego kupiłem zwykłego, rozmiar niewiele większy a problemów mniej ;)

SAGAL

05.09.2015, 16:42 #116 Ostatnia edycja: 05.09.2015, 16:43 by SAGAL
Jako że wróciłem z wygnania przed chwilą
dzięki uprzejmości kolegi YAYKO który podesłał mi linki
To czas działać powoli  z fordem  zdecydowałem się na razie wymienić :

1Tłumiki Końcowe 2x
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/uniwersalny-tlumik-sportowy-przelotowy-58mm-off-i5570725342.html

2 tłumiki środkowe czy Rury  tutaj mam dylemat i proszę  o poradę

czy wspawać rury  zamiast środkowych 2x dla lepszego dźwięku tłumików czy je po prostu zostawić i zobaczyć jaki będzie dźwięk a jeśli  będzie słabo  to wtedy je wyciąć... albo poczekać  i uzbierać kasę na nowe środkowe tłumiki przypominam że jestem zwolennikiem  trochę ryczenia ;p tak jak w tym przypadku u kolegi  lub minimalnie głośniej
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=MRD20bdv1Ek&feature=youtu.be
niestety na cały układ wydechowy nie mam kasy  dodatkowo kupie to
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/koncowka-wydechu-r1-fi-100-nierdzewka-wawa-i5566191691.html
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

Jeden środkowy powinieneś wstawić, bo będzie za głośno. Jeden, za to większy (dłuższy). Im bliżej przedniej osi go umieścisz tym wyższe tony będzie tłumił.

Bez tłumika środkowego będzie masakra gdy będziesz chciał normalnie sobie jechać. Nie porozmawiasz w aucie z pasażerem.

T

Cytat: SAGAL w 05.09.2015, 16:42czy je po prostu zostawić i zobaczyć jaki będzie dźwięk a jeśli  będzie słabo  to wtedy je wyciąć...
Zdecydowanie w ten sposób. Usunąć zawsze możesz.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

SAGAL

05.09.2015, 17:42 #119 Ostatnia edycja: 06.09.2015, 17:14 by SAGAL
więc tak zrobie jak mówisz :)

« Dodane: 06.09.2015, 17:14 »

Jako że dział zlot z łodzi jest  zamknięty to tutaj wrzucam filmik
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=1WK3hkU5cJQ
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback