[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

skoti79

Po zmianie na letnie opony zaczyna mnie coraz bardziej irytować brak przyczepności. Nawet na trójce koła potrafią mielić. Oczywiście program do poprawy, ale może szpera coś da :)

weksla

Szpera napewno coś da, bardziej równomiernie rozłoży moment na koła.

A tutaj zamontowane te światełka dzienne. Ja jestem zadowolony, zestaw faktycznie plug&play. Zdjęcia nie oddają jakości świecenia, zrobię lepsze kiedy indziej.

Tutaj halogen na "ledzie"

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj juz dzienne

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MichalST

Krótko mówiąc: mamy zarówno przeciwmgłowe, jak i dzienne w jednym obudowaniu?

caqerr


skoti79

Nie kumam po co Wam to, przecież ksenony na kilka lat starczają, a spalanie chyba nie jest nie wiadomo ile wyższe

weksla

Skoti mi nie chodzi o to że wypalam xenony (chociaz to też) ja poprostu lubię DRL. Mam/ miałem w każdym aucie, w Focusie jako jedynym wkurzalo mnie że musze pamietać o zapaleniu swiateł. Teraz problem zniknał. Zwlekałem z tym poniewaz nie wiedzialem jak estetycznie zabrac się za założenie DRL, Halogen musiał zostać, więc te miejsca odpadały, też nie chciało mi się ciąć zderzaka żeby jakoś sensownie te światełka wpasować. Zbawienny był lik dany przez Thomasa, to rozwiązanie popasowało mi od razu. mam dzienne i mam halogeny.
Wcze sniejsza wersja tych światełek była taka że halogen był na żarówce H3, teraz jest na "LED". Halogeny załączany totalnei "fabrycznie" poprostu wpinamy się dopasowaną wtyczką w fabryczną instalkę. Podpięcie DRL to raptem 3 kable. jedyny problem to znalezienie "+" po zapłonie. Aha tu rzecz najważniejsza.
Jeśli chodzi o Focusa ST w wersji przedliftowej, to prosze kupowac swiatełka dedykowane do Focusa mk2 POLIFT tj. 07 - 11. Wtedy wszystko pasuje.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Tak na szybko nagrane, mniej więcej to brzmi tak:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=_GJLNEwO4eE

Dla mnie jest to co chciałem uzyskać, w kabinie jest cicho, chyba ciszej niż na serii.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fabio210

Bardzo cichy, powiem nawet cichszy od serii. Ładnie spasowane końcówki ze zderzakiem. Pewnie nie dźwięk był dla Ciebie ważny,
a funkcja jaką miał spełniać.

weksla

Tak jest ciut cichszy od serii i taki miał być:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Dobrze chodzi, taki wystarczy pod rodzinne wozidło. Lepiej brzmi od serii, lekko bardziej rasowo
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

fabio210

To dla porównania nagram swojego, jak się drze. Będą dwa zupełnie różne wydechu, skrajnie bym rzekł.

PyRsHaL

Ja dzisiaj straszyłem ludzi na wioskach jak jechałem do swojego magika :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

wilhelm

Ja też jutro nagram bo montują mi klapke przy koncowym tlumiku :)

Kris1976

...Wilhelm a gdzie i za ile takie ustrojstwo ?
czyli będzie wersja cicha/głośna tak ? jakiś przełącznik w środku ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Dziś odebrałem paczuszkę, Bilstein B6 na przód.
Tył już leży kilka miesięcy w garażu, Eibachy ProKit tez od kilku miesięcy leżakują. Teraz kwestia montażu i zobaczymy czy plomby wypluje:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tymczasem dziś w moim mondeo wyskoczyło "niby" 180.000

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Dziwi mnie że Bilstein nie dał osłon, w mondeo mam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps