Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

hirotaro

ja przed styczniowo-lutowymi mrozami wymieniłem świece też wszystkie nie grzały ale mondek odpalał tylko chwile przebierał po odpaleniu i trochę kopcił po wymianie świec jak ręką odjął

T

Cytat: weksla w 23.08.2012, 00:28Nie powiem że szło łatwo, ale odpowiedni sposób, krótkie ramię klucza i poszło.
Że Ci się chciało... :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No nie chciało mi się ale świece już ze 2 miesiące leżały w garażu:D
Teraz myślę nad dziennymi z prawdziwego zdarzenia tylko nie wiem jak to rozwiązać bo halogeny też chciałbym mieć.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fredi

22.09.2012, 22:39 #513 Ostatnia edycja: 22.09.2012, 22:48 by badger
Jeszcze tylko progi z wersji RS  :)

Mustang

fajnie się prezentuję na tej feldze. Tylko ja ukochałem sobie sedana :p

weksla

dzięki. Sedan ok, ale wolę praktyczniejsze rozwiązania:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Kombi rządzi. :) Tylko, weksel, przyciemnij sobie lekko białe części lamp i zrób LED-owy stop. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Właśnie lampy mam zamiar tak jak ty zrobić, a stop już zamówiony.
Teraz muszę jeszcze przed zima zakonserwować podwozie. Drzwi i progi mam juz zrobione. Aha jeszcze nadkola tz. błotniki.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

Mnie też czeka wymiana świec bo żadna nie grzeje a w zimę palił bez problemu :P Mustang ja mam sedana na tej feldze jak zrobię lakier (myślę że niedługo po turbo) to wstawię foty w swoim temacie to sobie zobaczysz :P

Weksla myślę że matujesz auto przed polerką ??:P

weksla

Hej.
Mam zamiar dołożyć światła ledowe do jazdy dziennej. Jednak mam spory dylemat i liczę na wasza pomoc. Ktos na forum zakładał światła dzienne w miejsce halogenów. Efekt jest znakomity, jednak ja chciałbym również zachować halogeny. W autach po pierwszym lifcie nie ma problemu z usytuowaniem ledów gdyż jest tam dużo miejsca. W przodach po II lifcie jest już dużo trudniej a wręcz jest to niewykonalne. Co proponujecie? Wycinać kratkę (wolałbym nie). Ciężkie zadanie aby wyglądało to w miarę estetycznie. Jeśli macie jakieś pomysły/sugestie piszcie od razu.
Przód taki:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Są tylko dwie opcje -- albo mod świateł drogowych (wielokrotnie opisywany) albo miejsce na halogeny. Inaczej będzie wiejsko, jakkolwiek byś tego nie zrobił. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

moduł SD mam ale nie chcę w ten sposób tego rozxwiązać.
Wywalenie halogenów odpada. Więc chyba zostanie wiejski mod, albo zmiana "plastra miodu" na kratke po I lifcie.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 07.10.2012, 13:41Wywalenie halogenów odpada.
Ale po co Ci one? Przy sprawnych xenonach ich sens jest żaden. Ledwo widać, że świecą. Jeśli u Ciebie jest inaczej, to masz zużyte odbłyśniki w xenonach lub kiepskie albo zużyte palniki...

Cytat: weksla w 07.10.2012, 13:41Więc chyba zostanie wiejski mod, albo zmiana "plastra miodu" na kratke po I lifcie.
Nie oszpecaj auta. :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

A nie lepiej do halogenów wrzucić ledowe żarówki ??? będą świeciły jak dzienne. W ten sposób sachowasz halogeny a i swiatło się zmieni
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Najlepiej zostaw tak jak jest, xenony fajnie wyglądają. Żadnych wiejskich ledów :D