Letnie opony

yoseph, 11.03.2011, 17:15 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Kupiłem komplecik opon do S-Maxa :)
W końcu są dostępne naprawdę fajne opony w rozmiarze 225/55R17.
Kto śledził ten wątek, to wie które były zachwalane przeze mnie :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Michelin Pilot Sport? ☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (wcześniej był to model z cyferką "2" na końcu).
Tak jak wspomniałem ten wcześniejszy model nie występował w rozmiarze 225/55R17, a nowy już tak!

Zauważyłem, że ceny opon letnich zaczynają powoli rosnąć, co jest zapewne efektem nie tylko zbliżającego się lata, ale i słabnięciem polskiego złotego w ostatnim czasie. Pierwotnie zakładałem, że kupię opony dopiero za miesiąc, ale skoro ceny idą w góre, to przyśpieszyłem decyzję.

Konkretnie jest to:
GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 3
225/55R17 101W XL

Kupowałem tu:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://polskihurtopon.pl/p/83572-goodyear-eagle-f1-asymmetric-3-22555-r17-101w-xl-b-a-1-68db

Czekam na dowóz - jutro lub pojutrze.
Już jestem podjarany, bo bardzo byłem zadowolony z Asymmetric 2 w moim Mondeo ST220. Cieszę się, że w końcu S-Maxa postawię na dobrych butach :D
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

igrzelczyk

I z tego co piszą 1 db cichsze, ciekawe czy są tak miękkie jak f1as2?patrząc na index toczenia w B
Car Audio /Mistrz Europy 2010 SQ Kategoria Profi

yayko

też chyba się zdecyduję na GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 3
albo jeszcze chodzi mi po głowie Nokian Z-Line :)

KrisSz

Do mnie już dojechały Goodyeary F1 Assymetric 3 265/35/18. Założone na fele, przymierzone - pasują. Pyatnie jak będzie się na nich auto zachowywać zwłaszcza na biegach 1-3 ;-). Czekam aż się ociepli żeby zmienić z zimówek :-)
Pozdrawiam

K

sseebbaa1

265? :o

Na suchym raczej będzie podobnie do innych dobrych opon. Natomiast powinno Ci się przyjemniej jeździć w trudniejszych warunkach.

Daj znać jak już je przetestujesz, bo jestem ogromnie ciekaw czy w zdecydowanie mocniejszym aucie (i oczywiście z dużo wyższym momentem obrotowym) też tak dobrze sobie radzą, jak w moim wolnossącym ST220.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

chodziło pewnie o 235 :)

KrisSz

235 to były poprzednie opony. Nowe są 265 ;-P

Chowają się

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wiem nie wyglądają dobrze na fotach ale są czarne z zdjęcia robione kalkulatorem w ciemnym garażu

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Pozdrawiam

K

sseebbaa1

Taka szerokość gumy to już konkret na suchym!

Jaka szerokość felgi i jej ET?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Moim zdaniem te opony to bardzo dobry pomysł i jestem ciekaw efektu. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KrisSz

23.02.2016, 21:15 #176 Ostatnia edycja: 23.02.2016, 21:17 by KrisSz
Felgi et50 szerokość 9 cali compomotive MO6 1890 :). Dekle nie założone, śruby tymczasowe ;). Gdyby obcierało z tyłu (a nie powinno wg paru użytkowników z UK) to można jeszcze wyjąć 8mm dystans pomiędzy budą a tylną piastą (seryjnie zakłądane w RSie).
Pozdrawiam

K

weksla

No to teraz można z 4x4 startować:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

ja jednak Nokian Zline zamówiłem :) podobno dają rade :)

igrzelczyk

Dają dobrze radę tylko są dużo glasniejsze i bardziej "twarde"
Car Audio /Mistrz Europy 2010 SQ Kategoria Profi