Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST `06

molo, 11.11.2011, 22:11 « poprzedni - następny »

T

A za rozwidleniem jest 2*2,75" czy mniej?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

molo

Nie chce koledzy namieszać, jutro będę dokładnie wiedział wszystko to napisze
zrobiłem zdjęcie dolotu :
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

« Dodane: 22.01.2012, 22:02 »

skoro ma on być jak najkrótszy to chyba jeszcze zhamuje auto na ori dolocie

ares

Dolot jest niestety kiepski :(
jest za dlugi i zbyt zakrecony - prawdopodobnie przez to nie ma takiego przyrostu jaki powinien byc, zeby bylo zgnodnie ze sztuka to trzeba by wywalic ta orginalna plastikowa rure i puscic krotszy odcinek z kwasowki opierajacy sie o silnik a potem pod katem 120* wpust w dol i potem tylko jedno kolanko i odrazu stozek pod lampa

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



twoj vs moj vs dsci
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

molo

ale jest opcja że może szkodzić, tzn że na ori dolocie bedzie mocniejszy?

ares

raczej nie, gorzej niz na ori dolocie nie powinno byc ze zgledu na ta zwezke w puszce powietrza

poprostu nie bedzie to tak duzy przyrost jaki powinien byc majac stozek w nadkolu

« Dodane: 22.01.2012, 23:27 »

w zestawie KN 57 idzie stozek w podobny sposob, ludzie to wywalali twierdzac, ze nie daje nic lub daje nie wiele (na zagranicznych forach) i zamieniali na dsci lub customy bo w tym przypadku sa najskuteczniejsze.
jest za duzo zakretow! robi sie za dlugi dolot a to ma duze znaczenie i mogloby byc troche szerzej.
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

molo

pytam bo kombinuje skąd taki mały przyrost mocy , i myśle czy jest sens założyć ori i go zhamować wtedy.

« Dodane: 22.01.2012, 23:28 »

a no racja bo w KNie też zostaje ta seryjna rura

ares

Z dolotu powiedzmy, ze moglbys wyciagnac np. 10km wiecej przerabiajac go na taki na wzor dsci

Bardziej bym martwil sie konstrukcja tlumikow koncowych
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

molo

jak zaglądałem do tłumika końcowego to widziałęm wewnątrz tylko zagiętą  rurke.
A ori dolot i tak chyba załoze i zobacze z ciekawości co ten daje.

ares

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



u mnie to jest tak rozwiazane.

3" Downpipe
Przejscie na 2,75"
Tlumik przelotowy
Drugi tlumik przelotowy z wieksza iloscia wygluszenia
Trojnik rozdzielajacy skonstruowany w taki sposob zeby spaliny szly rowno z jednej i drugiej strony
2,5" rury za trojnikiem
4" koncowki wydechu
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

wilhelm

Ares, ile płaciłeś za wydech?

vtec

za głośno nie jest na tych dwóch tłumikach?? jak to odczuwasz?

ares

jak dla mnie jest idealnie, strzela z wydechu jak szalony i zieje ogniem :D
a dzwiek jest super, przy stalej predkosci na autostradzie nie jest glosniejszy od priusa jak idziesz ogniem to jest tak jak ma byc glosno i wyraznie :D

co do rozmieszczenia tlumikow to moim zdaniem tylko takie ma sens
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

ares to wkoncu gdzie ten srozek za reflektorem czy swiatlem przeciwmglowych kolo nadkola?:-D zdecydowalem w mgmotorsport robie:-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

pisalem 10 000 razy na tym forum
z IC tez Ci pisalem 3 strony wiadomosci a i tak zrobiles na opak :o ale bez spiny
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

lol :-DDDDDD co zrobilem na opak nie kumam cie kolego:-DDDD z ego co pameitma to za reflektorem hehe ty sie nei spinaj;-p mam krotka pamiec hahahah
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/