Focus ST 08' / pomarańcza Krisa

Kris1976, 28.05.2012, 00:10 « poprzedni - następny »

T

...tylko w kolorze maski. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Mam w planie ale raczej tak jak na focie  czarne błysk. Przyszło mi też do głowy żeby dać cały zderzak (oczywiście w pomarańczu) z RS-a, będzie pasował ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TowerST

Nie będzie, RS jest szerszy.
RS Mark III / było ST225 / ST150

vtec

a ja mam już kupione i od 3 miechów woże w bagażniku, nie ma mistrza w okolicy Wawy co by mi temat ogarnał tak, co bym maski nie musiał zmieniać ...
jak ktos ma jakiegos mechanika co wyciął dziurki, machnął wloty w czarny mat to prosze o info na PW

Kris1976

a gdzie sprawdzałeś ? ja pytałem na razie w fordzie w siedlcach to miało to być ponoć bez problemu. Co w ogóle stanowi w tym przypadku problem ? tak bardzo różnią  się płaszczyzny maski w ST przedliftem ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Nie trzeba zmieniać maski

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Kris1976

...no i gitara, wygląda na łatwe lekkie i przyjemne

« Dodane: 12.10.2012, 20:45 »

Cytat: TowerST w 12.10.2012, 07:23Nie będzie, RS jest szerszy.
...myślałem naiwnie że ten zderzak go optycznie rozszerza ...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

jest zderzak który wygląda jak RS, ale pasuje do ST'ka. Jakaś firma tuningowa go zrobiła.

« Dodane: 12.10.2012, 21:41 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://j-w-racing.co.uk/product.php/8100/2672/rieger_focus_rs_style_bumper___ford_focus_st

Kris1976

13.10.2012, 01:11 #128 Ostatnia edycja: 13.10.2012, 02:29 by Kris1976
nawet wygląda tylko cena trochę odstrasza

« Dodane: 13.10.2012, 02:29 »

...chyba jednak "nie mogę żyć" bez syczenia stożka...
co sądzicie o tym rozwiązaniu
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


+ do tego taka rurka :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Cytat: Kris1976 w 13.10.2012, 01:11
... co sądzicie o tym rozwiązaniu
...
Chyba juz to gdzies widziałem - BSR?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm

Tak :)

Kris1976

Wilhelm przypomnij mi, jak zdjąłeś obudowę stożka u siebie to syczenie było słychać ? czemu założyłeś z powrotem ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Było słychać głośno, po odpaleniu świst, podczas jazdy jak turbo dmuchało i jak się puszczało gaz przy zmianie biegów też :)

Założyłem z powrotem bo miałem wrażenie że trochę mi to zwiększało temp. w dolocie, szczególnie na postoju. Muszę to na spokojnie pomierzyć i posprawdzać osiągi. Chociaż teraz jest coraz chłodniej więc to może mieć mniejszy wpływ.

« Dodane: 14.10.2012, 21:17 »

ew. dołożyć jakąś rurę która będzie dostarczać zimne powietrze do komory, tak jak ty miałeś :)

Kris1976

...mam nadzieję że w tej wanience metalowej BRS temp. będzie ok
Cytat: wilhelm w 14.10.2012, 21:16ew. dołożyć jakąś rurę która będzie dostarczać zimne powietrze do komory, tak jak ty miałeś Smiley
rurkę nadal mam ale powietrze leci w kierunku baterii ... trza te wloty na masce ogarnąć !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

Rurę rzeźbioną na dolot utnij tak żeby połączyć ją z przepływomierzem na jakimś fajnym silikonowym kolanku ewentualnie na oryginalnych gratach zawsze mniejsze koszty.