Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No to jest już wszystko... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Założyłem dzisiaj konsole a la szczotowane alu z trenda. Wygląda nie najgorzej, ale chyba jednak bardziej podoba mi się plastikowy heban z ghia. ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Co sądzicie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lasko1990

Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz Tomasz MUSHROOM MUSHROOOM!!!


:D

a teraz Tomasz z prezentami

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=B_pWTlN15bc&feature=fvw

T

BYŁO. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Ja jestem sporym przeciwnikiem drewna GHIA. Dla mnie to materiał dla starych ludzi. To alu wygląda dobrze, ale najbardziej podoba mi się taki czarna konsola ala piano black. Kiedyś widziałem to w wydaniu takiej konsoli jak Ty masz (przedlift) i w sumie podobało mi się.

wojoo

Cytat: Polarny w 07.01.2011, 21:39
najbardziej podoba mi się taki czarna konsola ala piano black. Kiedyś widziałem to w wydaniu takiej konsoli jak Ty masz (przedlift) i w sumie podobało mi się.

st220 do 2004 roku miala taka konsole
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

A mi się podoba czarne drewno z GHII ;) Właściwie to ledwo widać ten deseń tam.

Ja w MK2 to w ogóle mam dąb brązowy w środku – jestem starym piernikiem :D

weksla

Tomasz, ale Ty masz czysto w aucie, normalnie masakra, ani plamki:D wyodkurzane, wypieszczone, wylizane:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Cytat: weksla w 07.01.2011, 23:51
Tomasz, ale Ty masz czysto w aucie, normalnie masakra, ani plamki:D wyodkurzane, wypieszczone, wylizane:D
Ty dbaj o swoje, bo jak widzieliśmy się kiedyś, to czystością w środku nie grzeszyłeś (aczkolwiek wielkiej tragedii też nie było) d-:

T

Wnętrze mam zawsze czyste, nie znoszę syfu w aucie. Ale akurat na tym zdjęciu nie było sprzątane przez przynajmniej trzy miesiące. ;)

Po dwóch dniach jazdy z tą konsolą muszę powiedzieć, że wygląda to całkiem fajnie. Przedliftowy trend niespecjalnie mi się podoba, ale tutaj wygląda to zupełnie inaczej, bo tapicerka jest jasna (taki ciepły odcień jasnego szarego + antracyt), a nie czarna. No i zegarek dałem czarny, z polifta.

Tak czy inaczej docelowo chcę wrzucić właśnie czarną konsolę z połyskiem. Może uda się polakierować starą konsolę przy okazji montażu pakietu RS. Myślę, że będzie to wyglądać bardzo dobrze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Dobra przyznaj się co za wydech będziesz modził, jak oryginalny psiedajesz.

T

Cytat: hashenty w 26.01.2011, 00:16
Dobra przyznaj się co za wydech będziesz modził, jak oryginalny psiedajesz.
Początkowo zamierzałem zrobić mk3 ST200 i ten wydech kupowałem właśnie z myślą o silniku 2.5. Jednak plany się zmieniły, a wydech do nowego silnika się po prostu nie nadaje (jest za bardzo restrykcyjny). Będzie tam customowy wydech o średnicy pewnie 2.5".




Dzisiaj zamówiłem prawie wszystkie elementy potrzebne do złożenia nowego dolotu w stylu VIS. Przy okazji zamierzam też ogarnąć sprawę odm, czyli do jednej zastosować catch tanka (kupiłem jakiś czas temu), a pozostałe odłączyć od dolotu.

W związku z tym mój stary dolot (airbox ST220 + panel K&N) będzie niebawem na sprzedaż. ;)

« Dodane: 26.01.2011, 18:26 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

a jak tam pompa wody sie miewa ? :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

powoli zaczyna być widać dodatki RS  całkiem dobrze byle do przodu ------->
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: wojoo w 26.01.2011, 18:35
a jak tam pompa wody sie miewa ? :wojoo:
Nie żyje. :E

« Dodane: 26.01.2011, 18:42 »

Cytat: Cinkciarz w 26.01.2011, 18:39
powoli zaczyna być widać dodatki RS  całkiem dobrze byle do przodu ------->
Już jest 100% RS. ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club