Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

barti87

Cytat: Lukasz-no1 w 01.05.2012, 06:44
Z termostatem na przewodach będziesz robił czy bez?


Będe robił bez termostatu.

« Dodane: 15.05.2012, 13:16 »

Cytat: Ry2y w 01.05.2012, 19:08
Jakiej wielkości jest ta chłodnica oleju? Bo na fotkach wygląda jak spory intercooler :)

Tak na zdjęciu wyglada na dużą ale wielkość dokładnie tak jak podał Łukasz.

« Dodane: 15.05.2012, 13:18 »

Cytat: wilhelm w 02.05.2012, 12:10
A chłodnica z RS'a, ta przy misce olejowej daje coś w porównaniu do STkowej?

Tak sprawdza się, jest większa od tej STekowej i ma wydajność według jw-racing do 400 PS
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

barti87

Dzisiejsze nowości:

-felgi czarny połysk

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




-wlepa na szybie

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

DawPi

Ciekawe, jakby takie fele wyglądały na EL.. Hmm. :)

Wlepa fajna, ale trochę taka, no, hm, buńczuczna. :D
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

carlosc

dojebana naklejka:-DDDd hehehe barti gdzie malowales fele i za ile?
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

vtec

nakleja w deche, gdzie kupileś? czy sam gdzies zamawiałeś u reklamowców?
kiedy jakiś sprint, mam już sprzęgło :)

barti87

Cytat: vtec w 17.05.2012, 19:44
nakleja w deche, gdzie kupileś? czy sam gdzies zamawiałeś u reklamowców?
kiedy jakiś sprint, mam już sprzęgło :)

Sam wymyśliłem, a zrobił kumpel w agencji reklamowej. Sprint w każdej chwili :) Ja też już mam ogarnięte sprzęgło :) Ciekawy jestem jak teraz twoje auto lata po drobnych zmianach :) Ja czekam na termin na odstawienie auta do zwieńczenia dzieła.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

wilhelm

Cytat: vtec w 17.05.2012, 19:44
nakleja w deche, gdzie kupileś? czy sam gdzies zamawiałeś u reklamowców?
kiedy jakiś sprint, mam już sprzęgło :)

Jakie sprzęgło wsadziłeś? serie, rs'owe czy jakiegoś dłubańca? :)

T

Nie obraź się, ale jak dla mnie ten napis to straszna dziecinada. Mam nadzieję, że szybko Ci się znudzi. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

... naklejka jak naklejka ale ten felunek to ... sobie zabezpiecz porządnie , bo nie widzę żadnych śrub zabezpieczających. Miałem jeszcze 3 tygodnie temu takie same i chyba jednak za bardzo uwagę zwracały, po szczegóły odsyłam ....
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2896.0.html
gdzie malowałeś ? jaka kaska ? - bo muszę to kurna od nowa zrobić - na sreberku już mi się tak nie podoba...

Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

Taką wlepę zapodałbym do GT-R'a ale nie do ST. Możesz sobie siary narobić jak trafisz na coś mocniejszego ;)
Co do felg to ja bym psiuknął na biało.

P.S. I krzywo jest ta naklejka :P

MAG

Cytat: GIZIU w 18.05.2012, 10:35
...
Co do felg to ja bym psiuknął na biało.
...
Też uważam, że byłoby "o niebo lepiej", bo czarne fele optycznie zrobiły się mniejsze ...

a lepa nie podoba mi się i to mocno - określiłbym ją jako mocno wiochą zalatującą - niby pomysł na pierwszy rzut oka wydaje się fajny, ale we mnie budzi mocny niesmak ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

molo

opinii o naklejce nie wydam ,ale prawda jest taka że jak by ludzie umieli jeździć to taka naklejka nie byłaby potrzebna...

barti87

Cytat: carlosc w 17.05.2012, 14:12
dojebana naklejka:D hehehe barti gdzie malowales fele i za ile?
felgi malowałem na Instalatorów 120 zł sztuka, ale szczerze nie polecam tej firmy, olewczy stosunek do klienta, straszliwie długi czas oczekiwania chyba że chcesz dopłacić jakąś sumkę to będą szybciej. Wykonanie profi ale sama firma bardzo średnia pomimo wysokiego pozycjonowania w google i super strony internetowej nie ma umiejętności obsługi klienta.

« Dodane: 19.05.2012, 10:15 »

Cytat: Tomasz w 17.05.2012, 22:24
Nie obraź się, ale jak dla mnie ten napis to straszna dziecinada. Mam nadzieję, że szybko Ci się znudzi. ;)
Mi się podoba, ona ma być śmieszna i kontrowersyjna. Spotykam się z ogromną sympatią ludzi którzy to widzą uśmiechają się, robią zdjęcia :P a kierowcy pokazują kciuk w górze o ile więcej radości na drodze :)

« Dodane: 19.05.2012, 10:17 »

Cytat: Kris1976 w 17.05.2012, 23:39
... naklejka jak naklejka ale ten felunek to.... sobie zabezpiecz porządnie, bo nie widzę żadnych śrub zabezpieczających. Miałem jeszcze 3 tygodnie temu takie same i chyba jednak za bardzo uwagę zwracały, po szczegóły odsyłam....
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2896.0.html
gdzie malowałeś? jaka kaska? - bo muszę to kurna od nowa zrobić - na sreberku już mi się tak nie podoba...


Śruby zabezpieczające są więc w jakiś tam sposób są chronione, ale jak już ktoś napisał jak ktoś będzie bardzo chciał to ukradnie. Co do malowania post wyżej.

« Dodane: 19.05.2012, 10:23 »

Cytat: GIZIU w 18.05.2012, 10:35
Taką wlepę zapodałbym do GT-R'a ale nie do ST. Możesz sobie siary narobić jak trafisz na coś mocniejszego ;)
Co do felg to ja bym psiuknął na biało.

P.S. I krzywo jest ta naklejka :P
Każdy ma takie auto na jakie go stać. Jakiej siary przecież to jest dla jaj zrobione. Przecież i tak 80% jak nie więcej aut jest wolniejszych od ST. Ale nie o to tu chodzi, jest to oprócz żartu, nauczenie blokujących lewy pas osób które nie wiedzą że mamy ruch prawostronny, a lewy pas powinien być pasem szybszym. Nie mam zamiaru na siłe poganiać ludzi i siadać im na dupę żeby pokazać jaki jestem szybki lub nie.
Mi napis odpowiada i się podoba koniec kropka. Nie musi się innym podobać, ważne że ja jestem zadowolony, nie wymagam od nikogo żeby się zachwycał, każdy może mieć swoje zdanie. To tyle odnośnie wlepy.

« Dodane: 19.05.2012, 10:26 »

Cytat: GIZIU w 18.05.2012, 10:35
Co do felg to ja bym psiuknął na biało.

P.S. I krzywo jest ta naklejka :P
Zimówki są białe i wiem jak trudno je utrzymać w czystości. Na żywo czarny wygląda zajebiście i wcale nie pomniejsza felg, zdjęcia tego nie oddają.

Krzywo bo klejona w nocy, było ciemno i zimno i chciałem jak najszybciej to nakleić. Czepiacie się szczegółów :P

« Dodane: 19.05.2012, 10:33 »

Cytat: MAG w 18.05.2012, 23:24
Też uważam, że byłoby "o niebo lepiej", bo czarne fele optycznie zrobiły się mniejsze....

a lepa nie podoba mi się i to mocno - określiłbym ją jako mocno wiochą zalatującą - niby pomysł na pierwszy rzut oka wydaje się fajny, ale we mnie budzi mocny niesmak....

To sami pomalujcie na biało i czyśćcie felgi codziennie ja dziękuje mam biały zestaw na zimę wystarczy.
Trudno nie robiłem jej dla Ciebie tylko dla siebie. I nie jest to tak jak pisałem kwestia lansu czy szpanu, ale raczej zrobione dla żartu. Nie grzeje mnie i nie ziębi opinia na ten temat.


« Dodane: 19.05.2012, 10:33 »

Cytat: molo w 19.05.2012, 00:10
opinii o naklejce nie wydam,ale prawda jest taka że jak by ludzie umieli jeździć to taka naklejka nie byłaby potrzebna...

+1

idealne podsumowanie
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

GIZIU

Bartek wyluzuj ;) Furkę masz fajną, nie chodziło mi o to że jest "za tania" na taką naklejkę tylko o to że taki napis jest IMO mocno prowokujący i mi pierwsze na myśl co przychodzi to takie  "spierd...aj jestem najszybszym kozakiem w mieście". Osobiście sam zamiast zmienić pas to bym dał w palnik :)

vtec

Cytat: GIZIU w 19.05.2012, 10:59
Osobiście sam zamiast zmienić pas to bym dał w palnik :)
nie ma się co dziwić, bo masz czym, 90% aut tego nie ma ;)
naklejka ok, codzienne jezdze do Konstancina i ile k i ch musze po drodze codziennie na wrzucac to glowa mala. w miescie mi to rybka, bo mozna wyprzedzac prawym... natomiast poza jest troszke inaczej...
a jak nie chce zjechac to zwykle prawy pas, klakson... a jak mi trabi lub swieci dlugimi to na maksa po heblach, chwilka poddenerwowania z tylu i ogien :)