Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

T

Cytat: vtec w 19.05.2012, 13:06w miescie mi to rybka, bo mozna wyprzedzac prawym... natomiast poza jest troszke inaczej...
Poza też można.

Cytat: vtec w 19.05.2012, 13:06a jak nie chce zjechac to zwykle prawy pas, klakson... a jak mi trabi lub swieci dlugimi to na maksa po heblach, chwilka poddenerwowania z tylu i ogien
Bez obrazy, ale jeśli zachowujesz się w ten sposób na drodze, to proponuję odwiesić kluczyki na kilka miesięcy, a w tym czasie skorzystać z regularnych konsultacji u psychologa.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

slawek_k87

Tez nie polecam na instalatorów malowania felg. czas oczekiwania 2msce pieniądze może u Ciebie Bartek 120 za szt, mi za 18 jak chciałem pomalować na czarny połysk zażyczyli sobie 1100 zl na początku razem z polerowaniem rantu oczywiście za 4 felgi(ten ich cennik na stronie mozna o kant d.... rozbic). I teraz pytanie przy okazji czy możecie polecić w okolicach wwy dobry zakład zajmujący się takimi rzeczami?

PS zauważyłem ze dość często przejeżdżasz obok tej stacji na mokotowie:)

A i co do traktowania klientów - przy mnie podziękowano jednemu słowami " wypi.. aj jak Ci się nie podoba"....
2.0 tdci  194hp/470nm --> 2.2 tdci

carlosc

zgadzam sie z bartim jego sprawa jego autko mi sie bardzo podobaja fele i napis z jajem:-DDDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Essio

Napis w dechę, również bym traktował jako żart. Gratulacje za pomysł - żart. Masz zdjęcie jak to wygląda z auta, które nie chce ale musi zmienić pas?
Oberslejzen!

walus90

Napis fajny tez mi się podoba :P

Cytat: Essio w 20.05.2012, 03:45
Napis w dechę, również bym traktował jako żart. Gratulacje za pomysł - żart. Masz zdjęcie jak to wygląda z auta, które nie chce ale musi zmienić pas?
przyłóż lusterko do monitora to zobaczysz :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

GIZIU

Mowa o tym zakładzie ? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://renowacjafelg.pl/

barti87

Cytat: slawek_k87 w 19.05.2012, 19:40
Tez nie polecam na instalatorów malowania felg. czas oczekiwania 2msce pieniądze może u Ciebie Bartek 120 za szt, mi za 18 jak chciałem pomalować na czarny połysk zażyczyli sobie 1100 zl na początku razem z polerowaniem rantu oczywiście za 4 felgi(ten ich cennik na stronie mozna o kant d... rozbic). I teraz pytanie przy okazji czy możecie polecić w okolicach wwy dobry zakład zajmujący się takimi rzeczami?

PS zauważyłem ze dość często przejeżdżasz obok tej stacji na mokotowie:)

A i co do traktowania klientów - przy mnie podziękowano jednemu słowami " wypi.. aj jak Ci się nie podoba"...
Czyli mamy takie samo zdanie o tej firmie. Co do ceny to akurat u mnie policzono jak jest w cenniku.
Obok stacji przejeżdżam bardzo czesto, bo sporo po mokotowie się kręce :P

« Dodane: 21.05.2012, 10:38 »

Cytat: GIZIU w 21.05.2012, 09:14
Mowa o tym zakładzie? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://renowacjafelg.pl/

Dokladnie o tym, więc jezeli nie chcesz pozbawić się felg na miesiac lub dłużej nie oddawaj tam felg :)

« Dodane: 21.05.2012, 10:39 »

Cytat: Essio w 20.05.2012, 03:45
Napis w dechę, również bym traktował jako żart. Gratulacje za pomysł - żart. Masz zdjęcie jak to wygląda z auta, które nie chce ale musi zmienić pas?

Nie mam ale wczoraj zrobiłem kilka lepszych zdjec wiec pewnie niedługo wrzucę.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

barti87

Kilka nowych fotek z tego weekendu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

walus90

wszystko cud malina :) oko cieszy nie ma co jeszcze tylko lampy na czarno zrób :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

GIZIU

Napisze to samo co na FB - czarne lampy!  No i przy okazji dzięki za mini-spota. Miło było poznać ;)


wilhelm

Fajnie się prezentuje, ale osobiście zmieniłbym 2 rzeczy. Czarne lampy i zdjąłbym folię z maski. Wydaje mi się że fajnie by wyglądała też cała czarna :)


carlosc

ja bym szybki walnal ciemne full tka jak u mnie:-D jasna folia 20 % ale ogolnie bajka:-DDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Kris1976

Dobre foty ! postarałeś się :) wg mnie 2 tematy i foczka byłaby 100% ogarnięta stylistycznie. Tył szybki na ciemno (bez przodu - tu się z carlosem nie zgodzę) i oczka , jeśli nie ksenon to min. coś takiego
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.super-czesci.pl/imgparts/14/144944.jpg
Wiem że maskę zrobiłeś po swojemu, ale wg mnie można było folię pociągnąć tylko do przetłoczeń na masce
...można by było jeszcze porzeźbić przy dyfuzorku z tyłu , przypasować i polakierować na błysk od polifta ;)
hmm i z 2 tematów chyba aż 4 urodziłem ;)
...co do naklejki to w pierwszej chwili pomyślałem ...chyba wioska...a ale po chwili przemyślenia stwierdzam "właściciel to musi być ktoś z jajem i wyobrażnią" - oryginalne, udane ale i kontrowersyjne
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Powiem, że kurczaki nawet pomimom czarnych kółek (za którymi nie przepadam), to wygląda autko naprawdę super i tak "drapieznie".

Ale tak jak juz chłopaki mówili - blackeyes'y koniecznie.

Druga sprawa - przy czarnej masce i czarnym dachu, nie wiem czy nie fajniej by to wyglądało, gdybyś pociagnał folią również cała boczna linię słupków, tak, żeby powstała ciagłość lini pomiedzy maską a tym czarnym trójkątem przy lusterkach, bo w tej chwili jest taki dysonans mały - czarny dach i czarna maska, a z boku taka "wcinka" niebieskiego. Trzeba by tylko jeszcze dobrze wykombinować w jaki sposób tył miałby się "kończyć".

Z drugiej strony, to chyba mimo wszystko wolałbym gdyby albo sam dach był w czerni, albo sama maska, ale to Tobie ma sie przede wszystkim auto podobać ;-)

I jeszcze jedna uwaga - tłumik z tyłu jest tak mocno widoczny, że nie wiem czy nie pokusiłbym się o jego "przyczernienie", żeby nie kontrastował za bardzo z czarnym "dyfuzorem"...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

barti87

Takie szybkie info, bo kiedyś było poruszane czy wydech a dokładniej downpipe jest taki sam w ST i RS? Vtec dostał info od mongoose że nie, ja na stronie millteka znalazłem, że niby jest taki sam. Tak więc teraz mogę powiedzieć, bo sprawdzone namacalnie że połączenie z turbiną jest identyczne w ST i RS, oczywiście jeżeli chodzi o downpipe i połączenie z turbiną jest takie samo, ale jak reszta wydechu to nie wiem. (oczywiście sprawdzone z wydechem millteka)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)