[Focus] RS MK2 White Power

vtec, 19.01.2015, 18:17 « poprzedni - następny »

T

Cytat: vtec w 19.01.2015, 22:06jeśli chodzi o kolor to taki był plan, miał się mniej rzucać w oczy, choć... po kilku dniach jazdy stwierdzam, że stwarza większe zainteresowanie niż były ST.
Bo biały na RS-ie to nie biały na vanie. :) Zupełnie inny odcień. Moim zdaniem to chyba najfajniejsza wersja kolorystyczne RS-a. Niebieskie detale we wnętrzu bardzo fajnie pasują do białego lakieru.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

vtec

Cytat: Tomasz w 19.01.2015, 22:30
Niebieskie detale we wnętrzu bardzo fajnie pasują do białego lakieru.
zaciski są również w takim jakimś niebieskim kolorze, poprzedni właścicel malował ... nawet nieźle to wygląda

T

Cytat: vtec w 19.01.2015, 22:37zaciski są również w takim jakimś niebieskim kolorze, poprzedni właścicel malował.... nawet nieźle to wygląda
Ano, taki "arctic-look". ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

Cytat: vtec w 19.01.2015, 22:06tego w Zielonej można urwać poniżej 70kPLN, ale coś za coś... z Francji, dwóch właścicieli w PL, poza tym po sprowadzeniu stał prawie 9 miechów bez rejestracji, poza tym jakość naprawy była na zasadzie, zaklej, przytkaj, także cena, większy IC i wyposażenie kusiło, ale przeczyłoby to moim założeniom przed zakupowym, wolałem dołożyć...
Widziałem w ZG na żywo tamten egzemplarz przed salonem Forda. Wyglądał na mocno "spracowanego". Nie znam jego historii, ale wyglądał na mało zadbanego, nawet jeżeli nie był ostro ujeżdżany.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

Gratuluje zakupu :)
i mam nadzieje pomacać go na jakimś spocie w wawie :)

MAG

Jak dla mnie RS tylko w białym, bo zielonka to już IMHO hardkorowo rzuca się w oczy ;-)

gratulacje super bryki!
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

SAGAL

boski RS mogę tylko o takim pomarzyć
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

carlosc

Wielkie graty widze ze rodzinka sie powieksza rsow witaj w tym malo licznym gronie posiadaczy tych bardzo unikatowych klasykow :-) jakbys mial jakies pytania sluze pomoca od kwietnia zeszlego roku mam doczynienia z tym potworem ! :-) dobra decyzja widze ze nie tylko ja sie przesiadlem z st do rs to chyba nazywa sie PASJA!!! :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Kris1976

20.01.2015, 21:51 #23 Ostatnia edycja: 20.01.2015, 21:53 by Kris1976
Carlos...siedział cicho...jak zobaczył nowego RS-a na forum...to "zmartwychwstał" i nawet napisał posta bez błędów  :stupid:

« Dodane: 20.01.2015, 21:53 »

Cytat: MAG w 20.01.2015, 10:00
Jak dla mnie RS tylko w białym, bo zielonka to już IMHO hardkorowo rzuca się w oczy ;)

gratulacje super bryki!
MAG zależy co kto lubi, jeden woli full sleepera, drugi woli demonstrować siłę. Ja np nie bardzo kumam spokojne kolory do ...niespokojnych bryk.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

IMHO ten biały kolor wcale spokojny nie jest ...

Poza tym ja mam juz swoje lata (niestety) i takiemu prawie dziadkowi nie wypada juz to samo co moze wypadać wam, młodym nie tylko duchem hehehe ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Maly

Mi tam biały siada, pomimo młodego wieku ;)

Mustang

Gratulacje! :)
Widzę, że jeszcze na allegro wisi :D

weksla

Imho, nie patrzyłem na kolor tylko na specyfikacjhę auta, wg mnie w takich samochodach kolor to rzecz drugorzędna, sorry dla mojej żony nie, ona twierdzo "...no ładny bo czarny..." hehe
mógłby być nawet różowy, byle wymiatałD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

vtec

Cytat: Mustang w 20.01.2015, 22:13
Widzę, że jeszcze na allegro wisi :D
dzwoń i bierz :)

carlosc

Kris1976 czepiasz sie haha sory za błędy 
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/