[Focus] RS MK2 White Power

vtec, 19.01.2015, 18:17 « poprzedni - następny »

Kris1976

Carlos..ale to kiedyś było nawet zabawne...potem zamilkłeś ...stąd mi przyszło do głowy żeby Cię pozaczepiać   :P
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TAM

vtec, no to ja na gorąco mam prośbę - opublikuj na forum wyniki geometrii, jak tylko ją zrobisz, a konkretnie chodzi mi o różnicę rozstawu kół na osiach. NIGDZIE nie mogę znaleźć rzeczywistych danych, a to co podaje Ford w oficjalnych specyfikacjach (1 mm) nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.


vtec

Cytat: TAM w 22.01.2015, 11:58
opublikuj na forum wyniki geometrii, jak tylko ją zrobisz
jakoś nie planuję jej robić w najbliższym czasie, chyba że wyjdzie coś w trakcie przeglądu do wymiany, co wymagać będzie geometrii to tak. chyba że coś pilnego, to podjadę i zrobię...

PS. czy ktoś może podzielić się opinią nt. klocków firmy Galfer?

TAM

Cytat: vtec w 22.01.2015, 14:04jakoś nie planuję jej robić w najbliższym czasie
?!?!
Przecież to Twój nowy samochód i to bardzo "konkretny" - to jest pierwsza rzecz, którą trzeba zrobić po zakupie (a najlepiej przed)!

steveno

Gratuluje zakupu t-ka sprzedałeś? czy na 2 będziesz na zlotach :)
Do przodu!!!

vtec

Cytat: steveno w 22.01.2015, 21:15
Gratuluje zakupu t-ka sprzedałeś? czy na 2 będziesz na zlotach :)
sprzedany ... troche szkoda było, no ale na gorsze nie zmieniłem :)

steveno

A jak fotele w porównaniu do ST-ka? Na dole nie za ciasne? Leciałeś nim może w trasę ? Jak komfort itp?
Do przodu!!!

vtec

Cytat: steveno w 26.01.2015, 12:02
A jak fotele w porównaniu do ST-ka? Na dole nie za ciasne? Leciałeś nim może w trasę? Jak komfort itp?
komfort mega, jedynie troszke bardziej podskakuje na nierównościach w stosunku do ST, ale tak ma być ;). Fotele nie za ciasne, i rzeczywiście wpada się w nie i ciężej wysiada, ale trzymają zdecydowanie lepiej.

Kris1976

27.01.2015, 00:06 #39 Ostatnia edycja: 27.01.2015, 00:08 by Kris1976
...ale kręgosłupa nie łamie ?  :stupid:

« Dodane: 27.01.2015, 00:08 »

BTW...Skoti chyba nie kapnął się że masz innego/nowego Focusa...bo ani na FT ani na FKP ...nic nie dopisał... ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

skoti79

Nie pękaj Kris, wszystko śledzę i zazdroszczę.  Ale jak będę wymieniał to raczej nie na RSa :)

« Dodane: 27.01.2015, 00:57 »

Chyba że nowego   :evil:

vtec

mały update:
1. Po wizycie u forumowicza Mayak z ffkp.
Kluczyk zaprogramowany (był jeden), plus zmienione nastawy w setup'ie tj. ryglowanie drzwi, automatycznie włączanie ogrzewanie szyb dezaktywowane, RDS na kompie, przycisk POWER na dotyk, a nie tak jak dotychczas - trzymanie aż odpali, oraz finalnie najbardziej chyba widoczna rzecz, czyli składanie lusterek podczas zamykania auta.


2. Bagażniczek pełen fruktów :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



CASTROL SYNTRANS FE 75W WSS-M2C200-D2
Millers Oils XF Longlife 0w40
Świeca iskrowa DENSO IRIDIUM POWER IKH24
Galfer Sport - klocki przód
Galfer Sport - klocki tył
Brembo - tarcze przód
Zimmermann - tarcze tył
Motul RBF 660

wymiana jakoś niedługo ... mam tylko nadzieje że nic więcej nie wyjdzie na przeglądzie, ale kto wie ...

« Dodane: 27.01.2015, 19:49 »

Cytat: Kris1976 w 27.01.2015, 00:06
...ale kręgosłupa nie łamie?  :stupid:
dla mnie to raczej masaż :)

MAG

Gdzie zamawiałeś świece i ile kosztowaly?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

vtec

Cytat: MAG w 27.01.2015, 21:01
Gdzie zamawiałeś świece i ile kosztowaly?
tu:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.e-denso.pl/denso-ikh24-swieca-iskrowa-denso-iridium-power-p-1959.html

weksla

Też tutaj zamawiałem, dobre facet ma ceny i przesyłka błyskawiczna. ja wziałem ikh22.
A ten Castrol do czego jest?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps