Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST `06

molo, 11.11.2011, 22:11 « poprzedni - następny »

ares

nie zakladaj BOV'a mowie z doswiadczenia :) mi impreza palila 2L wiecej na 100km przy szybkiej jezdzie do tego auto przy np jezdzie torowej albo agresywnej po miescie bylo odczuwalnie slabsze niz na DV, ogolnie bajer fajny, psss i pojawi sie pewnie ogien o ile masz przelot ale ja juz sie wyleczylem po jezdzie 2 lata z BOVem :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

molo

ja mam go już założonego tylko wymieniam na inny
Cytat: ares w 08.12.2011, 17:25ja juz sie wyleczylem po jezdzie 2 lata z BOVem
a ja dopiero mam 3 miesiące także muszę się nacieszyć, pewnie kiedyś też dojde do takiego wniosku jak Ty

Cytat: ares w 08.12.2011, 17:25pojawi sie pewnie ogien o ile masz przelot
jeszcze nie mam ale to kwestia tygodnia/tygodni czekam na wolne miejsce

barti87

A jaki masz i czemu i na co zmieniasz ?
Masz jakieś foto jak masz zamontowane ?
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

molo

Cytat: barti87 w 09.12.2011, 13:50A jaki masz i czemu i na co zmieniasz?
Masz jakieś foto jak masz zamontowane?
wiesz co nie wiem dokładnie czemu,ale będzie jakiś lepszy
jaki teraz mam to nie wiem na pewno w kolorze pomarańczowym , już był jak kupiłem auto. Zrobię zdjęcie i wrzuce jutro jak wygląda 

ares

Jezeli nie masz jeszcze wydechu to dawaj do Kalinskiego do Poznania. Ja dzis odebralem auto i jestem zachwycony, auto chodzi lepiej niz moja ex Impreza na 3" Greedy :D Masakra poprostu! na gazie dzwiek jak odrzutowiec
nadlatujacy, przy stalej predkosci na autostradzie auta nie slychac prawie :) pryka i strzela z wydechu jak szalone przy normalnej jezdzie chodzi jak v8 jestem turbo zadowolony najladniejszy dzwiek auta jaki slyszalem w zyciu :)

zakladalem 3" DP i 2,75" reszte na dwoch przelotowych tlumikach ich roboty. Cena tez konkurencyjna 2500zl. Polecam kazdemu.
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Cytat: ares w 09.12.2011, 22:09najladniejszy dzwiek auta jaki slyszalem w zyciu
Wrzuć jakiś filmik. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Koniecznie w HD a nie nagrywany kalkulatorem :D

ares

wrzuce ale obawiam sie ze jakosc dzwieku bedzie kiepska i najladniej chodzi pod obciazeniem :) za to na zywo sluze mozliwoscia podsluchu w kielcach lub poznaniu :)

jako fan subaru mowie ze ten wydech naprawde robi robote a to jest mocny argument :D
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

vtec

Cytat: ares w 09.12.2011, 22:09zakladalem 3" DP i 2,75" reszte na dwoch przelotowych tlumikach ich roboty. Cena tez konkurencyjna 2500zl. Polecam kazdemu.
ale bez sport cata ta cena?

ares

bez katalizatora, kata starego zostawilem w rozliczeniu -200zl zawsze cos taniej. Spawy naprawde pierwsza klasa a dzwiek miazdzy, od wczoraj spalilem chyba 3/4 baku nawet znajomi jezdzacy bardzo szybkimi autami stwierdzili, ze foka gada bezkonkurencyjnie :)

jak ktos bylby zainteresowany to mozemy sie zawsze umowic na przejazdzke, w porownaniu do miltekow dedykowanych itp jest 3x lepiej - ale to wrazenia z odsluchu z yt przeroznych filmikow - dzwiek na obrotach najwyzszych obrotach jest praktycznie bez basu taki odkurzacz olbrzymi albo przelatujacy odrzutowiec - masakra poprostu chodzi jak M5 po wydechu :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

molo

tak wygląda mój obecny blow:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

carlosc

powiem tak ja mailem we wczesniejszym aucie ibiza fr 1.8 t blowa i pojezdzilem tydzien i sprzedalem ...dziwk fajny..ale auto slabsze na wyzszych predkosciach...nie polecam ;-p ale daj znac jak tam czy zmaina osiagaow itp pozdro:-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

T

Cytat: carlosc w 04.01.2012, 12:28ja mailem we wczesniejszym aucie ibiza fr 1.8 t blowa i pojezdzilem tydzien i sprzedalem....dziwk fajny..ale auto slabsze na wyzszych predkosciach...
Pewnie był po prostu uszkodzony. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

carlosc

nie byl uszkodzony auto jest slabsze...nawet chlopaki an forum w twoim watku pisali;-p normalna sprawa powietrze ucieka;-p pozdro
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

BOV koni nie doda nikomu na bank :)
za to bardzo prawdopodobne, ze odejmie, jak jest kiepskiej jakosci lub zle zamontowany. Pozatym przy ostrym przyspieszaniu auto bedzie slabsze bo powietrze bedzie spieprzac w atmosfere a nie Z POWROTEM do obiegu i turbo bedzie musialo napompowac cisnienie do obiegu od zera. Teoretycznie BOVa uzywa sie tylko po to, zeby chronic turbosprezarki pompujace b. duze cisnienie do aut >500km. Do tego na BOVie auto napewno bedzie wiecej palic, moze to byc 0,5L a moze to byc jak np u mnie subaru na dedykowanym BOVie 2L - odkrylem to dopiero po tym jak sie zepsul i wsadzilem seryjny DV :)


Za to ma fajny dzwiek i czasami to rekompensuje jego minusy :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW