Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST `06

molo, 11.11.2011, 22:11 « poprzedni - następny »

molo

zdaje sobie ares sprawe z wad ale Ty sie juz w subarce nacieszyles dzwiekiem ktory daje blow off ,to jest moje pierwsze autko z turbem i jak NA RAZIE te wady akceptuje :)

molo

Z racji tego że sprzedaje swoje 19" (może ktoś chętny -ori od RSa?) i schodze na 18" zastanawiam się jakie felgi i jaki kolor wybrać. Najintensywniej myślałem o jakimś fajnym wzorze felg w kolorze czarnym , ale ostatnio natknąłem się na to zdjecie . Co  o tym myślicie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

T

Mogą być. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

Meeega dla mnie miazga! ja tez chyba walne u siebie na bialo :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

wilhelm

Te na foto to chyba 19stki, ale 18 i tak powinny wyglądać super.

carlosc

powiem ci tka jak dla mnie nei bardzo...widziale st pomaranczke z czarnymi felami ori blysk i masakra do tego czarne szyby i dach folia czarna i koniec kur..a:-DDDDDDDDDD


« Dodane: 09.01.2012, 03:29 »

to sa 18ki seria z st;-p
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

GIZIU

Te białe kozak, baaardzo oryginalnie. Macie fote czarnego 5D na białych ori ? :)

Kris1976

białe/czarne kwestia gustu ale wg mnie do pomarańczy pasi : czarne skrzydło RS + ciemne szybki + błysk czarny kolor felunku + opcjonalnie dach folią
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

carlosc

oj tak:-DDDDD zgadzam sie w 100% z kolega krisem:-DDDDD czarny dach czarne szybki czarne fele blusk...kozak:-DDDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

vtec

w tym miesiącu będą czarne fele i będzie kpl (czarny mat), wrzucę foty ....
już jest czarny dach, szyby, lusterka, znaczek ;), brakuje tylko felunku, oczywiścia na czarno będą RS-owe 19 :)

molo

Cytat: Kris1976 w 11.01.2012, 00:08czarne skrzydło RS + ciemne szybki  + opcjonalnie dach folią
dokładnie to na wiosne bedę robił i jeszcze plastiki na czarno . Zastanawiam się jeszcze tylko  nad kolorem felg , czarne ewentualnie białe bo raczej inny kolor nie wchodzi w gre. Tu jeszcze jedno zdjecie na białych:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

carlosc

super ja bym zostal przy serii 18tkach z st super na vczarno wygladaja:-DDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

barti87

Z własnego doświadczenia powiem że białe wyglądają ładnie ale cholernie szybko się brudzą dwa razy mocniej zahamujesz i już szare a później czarne. Tak na prawdę można je czyścic codziennie :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

Kris1976

To jeszcze jedno w kwestii ozdobników. Co sądzicie o folii wzór karbon w miejsce czarnych wstawek. Czyli np. skrzydło RS w folii karbonowej, dyfuzor w folii, dach w folii itd...
Paździerz to będzie czy będzie jakoś wyglądało ? nie mam żadnych fotek karbonu na foce ....
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

molo

Cytat: carlosc w 11.01.2012, 12:43super ja bym zostal przy serii 18tkach z st super na vczarno wygladaja
w czarnym kolorze też mi się podobają tylko ja przy nich nie mam jak zostać bo mam rsowe 19 i dopiero szukam jakiś 18
Cytat: barti87 w 11.01.2012, 12:59Z własnego doświadczenia powiem że białe wyglądają ładnie ale cholernie szybko się brudzą dwa razy mocniej zahamujesz i już szare a później czarne. Tak na prawdę można je czyścic codziennie Smiley
jasne że można ale komu by się chciało myć fele codziennie:)

Poza tym na pierwszym zdjęciu jakoś bardziej te białe mi się podobaja (wydaje mi się że są one większe niż 18 i może dlatego jak wyszlo) a na tym zdjęciu boku auta to jakoś mi nie pasi biały kolor :)

Powiedz mi kolego vtec ten dyfuzorek z tyłu masz oklejony czy zmatowiłeś i pomalowałeś?

Kris1976 a patrzyłeś dokładnie na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.focus-gallery.de bo wydaje mi się że widziałem tam z carbonowymi akcentami focusa

« Dodane: 11.01.2012, 14:38 »

Aaaa wczoraj przyszedł do mnie ICek i w poniedziałek zostawiam autko na montaż IC i zrobienie wydechu :)