Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

Kris1976

Tower a jaki kolor budy i jaki felunek masz w zestawie? Kiedy zamawiałeś?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TowerST

19.02.2016, 16:45 #376 Ostatnia edycja: 19.02.2016, 16:46 by TowerST
SG / Performance Pack / felgi normalne. Felgi najprawdopodobniej od razu do sprzedania, lato i zimę mam zamiar robić na 18tkach. Będzie wygodniej i serce będzie mniej bolało jak co kwartał kapcie nowe będzie trzeba kupować.

Tylko, że jest problem, bo na razie nikt nie robi 18tek 5x108 w ET50.
RS Mark III / było ST225 / ST150

Kris1976

Shadow Black?
Nie znałem ET i naiwnie sądziłem że STkowa 18" podejdzie chociaż na zime....:(
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: TowerST w 19.02.2016, 16:45Tylko, że jest problem, bo na razie nikt nie robi 18tek 5x108 w ET50.
ET52,5 było standardowo w wielu modelach Forda. Te 2,5 mm zrobią jakąś istotną różnicę? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TowerST

SG to Stealth Gray, a 52,5 to niestety węższy rozstaw. Już lepiej, aby było 48, ale nie wiem, czy będą pasować i czy przy tej całej komputeryzacji napędu nie powinny być zawsze 50.
RS Mark III / było ST225 / ST150

gucior55

od począdku coś z tym RS jest nie tak ,czas leci a auta w prywatnych rękach jeszcze nikt nie ma ?
a to nieszczelny napęd ,temperatury napędu , temp. w komorze silnika mocowanie foteli ,przesuwane czasy produkcji tp
oby ford nie strzelił sobie w kolano z tym autem , obym się mylił

Kris1976

Cytat: TowerST w 19.02.2016, 20:13
SG to Stealth Gray, a 52,5 to niestety węższy rozstaw. Już lepiej, aby było 48, ale nie wiem, czy będą pasować i czy przy tej całej komputeryzacji napędu nie powinny być zawsze 50.
Był też nazywany stealth solid. ..stąd też zgłupiałem ;)
Ja tam z felgą 18" bym nie rzeźbił....to wszystko wydaje się być precyzyjnie skalibrowane pod konkretny rozmiar...
Podobnie może być ze zwiększaniem mocy...jak to ogarnie np rdu...?! Mogą się pojawić niespodzianki...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

lolomanolo

Cytat: TowerST w 19.02.2016, 20:13
SG to Stealth Gray, a 52,5 to niestety węższy rozstaw. Już lepiej, aby było 48, ale nie wiem, czy będą pasować i czy przy tej całej komputeryzacji napędu nie powinny być zawsze 50.

Mysle, ze nie bedzie to robic roznicy. Czasami w zakrecie opona moze zrobic wiekszy offset w zaleznosci od profilu i sztywnosci sciany bocznej.

Kris1976

Cytat: gucior55 w 19.02.2016, 20:38
od począdku coś z tym RS jest nie tak,czas leci a auta w prywatnych rękach jeszcze nikt nie ma?
a to nieszczelny napęd,temperatury napędu, temp. w komorze silnika mocowanie foteli,przesuwane czasy produkcji tp
oby ford nie strzelił sobie w kolano z tym autem, obym się mylił
Od początku było info że nie szybciej jak w kwietniu....wiec nikt go jeszcze mieć nie może.
Że się przeciąga. ...to akurat jest racja ale z drugiej  strony lepiej wyeliminować niedoróbki przed puszczeniem auta do ludzi zamiast robić akcje naprawcze tuż po odbiorze... to mniejsze zło wizerunkowe dla firmy.

o temp w komorze silnika nic mi nie wiadomo...ponoć świadomie zrezygnowano z wlotów na masce bo ogarneli to wlotami z przodu...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pyzo

Dokladnie tak jest - problem temperatury w komorze silnika to problem z czasow developmentu a nie production stopper!
Tylko dyfer okazal sie problemem po SOP - ale to wada materialowa byla!
...we are standing here, at the edge of time...

Pyzo

SOP - start od production
...we are standing here, at the edge of time...

ST

23.02.2016, 10:39 #386 Ostatnia edycja: 23.02.2016, 10:41 by ST
Konkurs Auto moto rozstrzygnięty:Jeden z głosów okazał się szczególnie szczęśliwy. Oddał go Pan Robert Chruściak z Pruszkowa, który wylosował nagrodę główną - Forda Focusa RS.

Czytaj więcej na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://magazynauto.interia.pl/autolider/news-wyniki-plebiscytu-auto-lider-2015,nId,2149437#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Mnie ten Pruszków to z mafią się tylko kojarzy :S

vtec

gość który wygral zalozyl watek na fordklubpolska w tej sprawie ...

Kris1976

...ale że co? Że sprzedaje?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

robbert

linka, linka  :D