Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

vtec

proszę:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=237911
tyle po co się denerwować, człowiek gra tu i tam i g... wygrywa. Pozostaje liczyć na siebie  :)

T

No to Ford ma reklamę, jeszcze nie dostał tego RS-a, a już sprzedaje. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ST

Gościu na razie rozważa tylko opcję, bo twierdzi, że focus jest dla niego za mały, ale zbiera na coś też ze znaczkiem RS.

Kris1976

To co jest większe i ma znaczek RS?....poza Audi
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pyzo

Octavia ;)
...we are standing here, at the edge of time...

ST

24.02.2016, 10:03 #395 Ostatnia edycja: 24.02.2016, 11:49 by ST
Może właśnie ciuła na Audi RS-6? Chociaż to przynajmniej trzy razy drożej od Foczki. U mnie w mieście stu-tysięcznym tylko ja mam Focusa ST po liftingu i jest jeszcze jeden, ale czarny przed liftingowy. A RS-a nie ma nikt, a różnych Audi pełno widać...
W tamtym wątku dopisałem coś o Audi RS-6, może gościu połknie haczyk i coś zdradzi.

Kris1976

Cytat: Pyzo w 24.02.2016, 10:01
Octavia ;)
Hehe...wypadło mi z głowy...a w tym przypadku to RS jest mocno na wyrost;)

« Dodane: 24.02.2016, 10:48 »

Powinno być jakieś GT albo Sport
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ethernal

Kurak rs w tdi :D

robbert

Cytat: Kris1976 w 24.02.2016, 09:46
To co jest większe i ma znaczek RS?...poza Audi

Może 911 GT3 RS.  :D

Pyzo

Clio
Megane
Dacia Sandero
...we are standing here, at the edge of time...

ethernal

Clio i Dacia są mniejsze od Foki, a Meganka podobna.

Pyzo

fakt :) zapedzilem sie!
...we are standing here, at the edge of time...

sseebbaa1

Kupiłem kwietniowe wydanie czasopisma "Top Gear" i zaraz zabieram się za czytanie dużego artykułu o najnowszym Focusie RS.
Podtytuł krzyczy, że zrobili nim 3300 km i jestem ciekaw czy wyszło te przegrzewanie się RS-a w trakcie ostrej jazdy :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Kris1976

W motorze z poniedziałku nie ma na ten temat wzmianki. A na forach UK dobrze poinformowane źródła donoszą że pierwsze 90 szt wyjechało do klientów
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

przemas10m

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://magazynauto.interia.pl/autolider/news-wyniki-plebiscytu-auto-lider-2015,nId,2149437
moze to ten kolo :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM