Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

Artex RS

Cytat: Kris1976 w 24.06.2016, 18:25
proszę bardzo foto z Ułęża...na razie nie upalane;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wybrałem NitroBlue, ale Żona (która się nie bardzo zna  ;) ) mówi ,że ten jest ładniejszy. Gratulujemy!

ccLot

Czy mamy jakiegoś kolegę z nowym RS'em z Wawy z numerami zaczynającymi się od WE.
Dzisiaj stała taka "bida" :evil: rozkraczona na Górczewskiej przed AK. Jak ktoś chcę to mam fotkę.
Nie chodzi o wypadek tylko po prostu był zepsuty i chyba coś z niego pociekło.
Ciekawe co się mogło stać?


Artex RS

Zapodaj focie do głębokiej analizy  ;)

ccLot

01.07.2016, 19:35 #438 Ostatnia edycja: 01.07.2016, 23:22 by sseebbaa1
Proszę:


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Artex RS

 Wygląda na to , że to z przodu najpewniej to hydroturbonapawarka z przyczłapami  do gulgulatora ;) . Dobrze ,że nie z tyłu. Jest nadzieja!

ccLot

Cytat: Artex RS w 01.07.2016, 19:57hydroturbonapawarka z przyczłapami  do gulgulatora

Że co :}

sseebbaa1

Wygląda to na zwykłą ciecz, a nie olej.
Ale i tak niezbyt to dobrze świadczy o NOWYM samochodzie i fabrycznie przygotowanym do ostrej jazdy.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

morhot

Zostawienie zepsutego auta w taki sposób na skrzyżowaniu nie za dobrze świadczy też o kierowcy... Zawsze się dziwię, że ludzie nie pomyślą, żeby zepchnąć furę gdzieś na bok...
Mruczenie widlastej szóstki jest jak balsam na udręczoną codziennością duszę.

TAM

Generalnie masz rację, ale bywa różnie... Milcząco zakładasz, że kierowca RS-a musi być młodą, całkowicie sprawną fizycznie osobą, a tak być przecież nie musi :-)

T

Cytat: TAM w 03.07.2016, 11:49Milcząco zakładasz, że kierowca RS-a musi być młodą, całkowicie sprawną fizycznie osobą, a tak być przecież nie musi
Bez przesady, przecież można poprosić kogoś o pomoc. Sam tak kiedyś zrobiłem, bo nie byłem w stanie samodzielnie zepchnąć auta na dość wysokie pobocze. Ludzie generalnie chętnie pomagają w takich sytuacjach. Nie wyobrażam sobie pozostawienia popsutego auta na środku trzypasmówki, nawet w mieście.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TAM

Dlatego napisałem, że generalnie morhot ma rację. Ale znajoma kiedyś przez 45 minut próbowała uzyskać pomoc w zepchnięciu samochodu z ruchliwej ulicy w jakieś bezpieczniejsze miejsce (pobocza tam nie było, za to były słupki – Wał Miedzeszyński) zanim ktoś się zatrzymał. No i bywa też tak, że ciężko prosić o pomoc podczas ataku kolki nerkowej albo skrętu kiszek. Oczywiście w przypadku tego Focusa najwyraźniej chodziło tylko o jakąś awarię.

carlosc

panowie szkoda auta... ale jakbym kupil za tyle kasy nowego rsa i takie problemy to nie powiem ale bym sie wkurwil heheheh nie ma jak mk2 przez 2 lata zero problemow!!!! :-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

T

Cytat: TAM w 03.07.2016, 17:21No i bywa też tak, że ciężko prosić o pomoc podczas ataku kolki nerkowej albo skrętu kiszek. Oczywiście w przypadku tego Focusa najwyraźniej chodziło tylko o jakąś awarię.
W takim wypadku służby ratownicze powinny usunąć auto z drogi, bo przecież nie może być tak, że osoba będzie hospitalizowana np. przez tydzień, a auto będzie sobie stało...

Jestem w tym temacie bardzo wyczulony, bo w ciągu ostatnich kilku lat kilka razy widziałem bardzo niebezpieczne sytuacje związane z popsutym autem pozostawionym w dziwnych miejscach. Ostatnio całkiem niedawno, jakiś artysta "zaparkował" na lewym pasie w al. Niepodległości. Ja go nie widziałem, bo przede mną były jeszcze dwa auta, które zahamowały w ostatniej chwili, wyrobiłem się nawet z pewnym zapasem, ale osoba za mną wjechałaby we mnie, gdyby nie to, że znajdowała się na skrzyżowaniu i mogła uciec w bok. Gdy wracałem pół godziny później to auto nadal tam stało i nadal siedział w nim kierowca...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TAM

W 100% racja.

Kris1976

07.07.2016, 18:14 #449 Ostatnia edycja: 07.07.2016, 18:16 by Kris1976
Cytat: Artex RS w 28.06.2016, 19:15
Wybrałem NitroBlue, ale Żona (która się nie bardzo zna  ;) ) mówi,że ten jest ładniejszy. Gratulujemy!
Dla mnie priorytetem było nierzucanie się w oczy. Niewtajemniczeni nie muszą wiedzieć co to za auto.
Oczojebną pomarańcze miałem 4.5 roku...czas było coś zmienić w kwestii koloru.

« Dodane: 07.07.2016, 18:16 »

Cytat: carlosc w 03.07.2016, 19:24
panowie szkoda auta... ale jakbym kupil za tyle kasy nowego rsa i takie problemy to nie powiem ale bym sie wkurwil heheheh nie ma jak mk2 przez 2 lata zero problemow! :D
U mnie się nic nie dzieje...a temu niebieskiemu może z klimy pociekło zwyczajnie ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !