[S-Max] Smokus MAXimus, czyli Rodzinny Autobus nr 2... i pół Turbo ;)

MAG, 12.04.2014, 22:28 « poprzedni - następny »

custom

No to extra ze udalo się bez wiekszych tematów.
Fajnie ze samochod teraz dobrze lata.

Lymok

Cytat: MAG w 15.03.2016, 16:12
Postaram sie pstryknac fotke jak bede z dzieciakami do szkoly muzucznej jechal...

Ok spoko :)
Nirimov / Dawid

MAG

Pod maska nie widac tego. Zerkne na wycene jaka dostalem, bo moze sa tam jakies numery.

« Dodane: 16.03.2016, 08:25 »

Nr tej czesci to: 1453048 - tlumaczac na polski nazwe tej czesci (överstromningsbehålare) wychodzi ze to jest jakies zabezpieczenie przelewowe? Ciekawe jak to sie po polsku nazywa ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

Tak mi sie wzielo i pare fotek pstryknelo ...   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

     

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Sorki za jakosc, ale telefonem robione ...

« Dodane: 17.03.2016, 13:41 »

btw - najprawdopodobnie jest to ostatnia sesja na tych felgach...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

No to dzisiaj Smokus przeszedl przeglad techniczny - oczywiscie bez zastrzezen, ale z uwaga od diagnosty, ze w wydechu jest dziura i raczej powinienem sie tym zajac zanim za rok przyjade na kolejny przeglad.

No i w ASO wymieniony zostal caly zbiorniczek wyrownanwczy - myslalem ze to jakas rurka czy cus, a to sie okazalo, ze zbiorniczek na spawie byl pekniety - grunt, ze kuniec z wyciekami plynu chlodzacego i mozna spokojnie zajac sie doprowadzaniem auta do planowanego koncowego stadium...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

Przez chwile mialem ochote na opchniecie Wolfow i kupno Tomasonow TN4 (wiem, ze wygladalyby ciekawiej), ale koles nie chcial zjechac z ceny, a ja az tak napalony nie bylem zeby wydawac 2 kola na 4-ty komplet felg, na dodatek dwie oskrobane na rantach...

Czyli jutro przekladka letnich kapci na Wolfy, a Radiusy ida do ponownego lakierowania i zabieram je do Szwecji do sprzedazy. Jak sie nie sprzedadza, to na nastepny sezon  zimowy setup na nich stanie, bo na Borbety mam kupca...

« Dodane: 29.03.2016, 12:08 »

Takie szpiegowskie foty, jeszcze bez przyklejonych znaczkow ...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

 

Na plus jest to ze teraz fele sa ustawione z tylu niemal na granicy nadkola i super to wyglada.
Z przodu przydalby sie maly dystans - mam takie uniwersalne 5mm, ale jeszcze nie wiem czy zdecyduje sie na ich zalozenie...

Malutki minusik jest taki, ze jednak optycznie Wolfy wydaja sie minimalnie mniejsze od Radiusow - powoduje to malutki rancik w Wolfach i ramiona w Radiusach wychodzace bardziej na zewnatrz (srodek felgi jest schowany w stosunku do zewnetrznej krawedzi).

Biore pod uwage naklejenie na ten rancik specjalnej, przeznaczonej do felg ochronnej tasmy 3M w kolorze czerwonym (mam czerwone zaciski, wiec powinno to pasowac) ktora mozna dostac u mnie w Szwecji - oprocz funkcji ochrony rantow powinien taki zabieg optycznie powiekszyc koleczka.
Poza tym do kompletu moglbym ten znaczek Wolfa ktory jest na jednym ramieniu felgi tez zrobic na czerwono  :}

Chyba bede musial poprosic kogos o virtuala z takimi opcjami ...   :D

Niemniej jednak calosciowo uwazam ze jest lepiej, przede wszystkim ze wzgledu na mniejsze ET w nowych alusach. Wydaje sie mi teraz ze Wolfy z opona 245/40/19 (takie planowalem zalozyc po wykonczeniu obecnych Pirelek 235/45/19) moglyby juz delikatnie ocierac o wnetrze nadkoli przy pelnym obciazeniu...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

orzel_man

NIce...
ale kółko 19" to już robi niezły bolid z tej fury ;)
Myślę, że jak zobaczysz dokładkę to Ci się spodoba...
będzie pasowała do charakteru autka...

custom

dawaj foto z boku samochodu  :)

MAG

Moze orzel wrzuci jak juz wroci do chaty, bo dojechal na naszego spota -

zaczynam zastanawiac sie nad zrobieniem dokladki przodu tak jak Ty custom zrobiles, bo przygladalem sie specjalnie Maxiowi orla i na zywo calkiem fajnie to wyglada...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

orzel_man

Siema. Jestem na chacie.
Dzieki za zaproszenie na spta.
Moze następnym razem
Bedzie fajniejsza pogoda.
Bo miejsce bardzo fajne.
Nie mam pełnego foto z boku. Bo nie było miejsca.
Zdjęcia bedą rano. Bo nie mam siły
Z kapcia wrzucać. A pije sobie beer

« Dodane: 30.03.2016, 08:36 »

Kilka fotek z wczoraj wieczora...
zrobione kapciem, więc aszału nie ma...i głównie eski.... sory chłopaki...
ale fajnie z "braciszkiem" się spotkać"
Jak byście się wpisali jeszcze... kto był... to będę na przyszłość kojarzył osobę z gablotą ;)
Pozdro!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.









MAG

Niebieskie ST220 - Motomaniaq (plus poprzedni wlasciciel tego auta, Mariusz od Subaru)
Czarne ST220 - Tigerbart
Srebrne kombi 2,2TDCI - Qualin
2,5V6 - sorki, ale zapomnialem nicka (pierwszy raz mialem okazje sie spotkac)
No i ja...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

orzel_man

Dzięki MAG'u!
teraz wiadomo co jak...
hehe
do następnego!

qualin

2.5V6 to był Rea. Nie ma go na tym forum,  jest z forum mondeo. Dostał ode mnie cynk o spocie ;)

MotoManiaq

Mag, fajnie Smokuś wyglada na tych wolfach i ciekaw jestem jak wyjdzie twoj plan oklejenia tych felg, sam o czyms takim myslalem, ale niebieski akcent na feldze, mysle  tez o znaczku ST niebieskim na jednym z ramion felg , o ile znajde wreszcie felgi ktore mi wpadna w oko;)

custom