Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo TDDi 115

Ry2y, 13.11.2011, 20:14 « poprzedni - następny »

T

Przedni zderzak już założyłeś? Kiedy lakierowanie? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Jeszcze przedniego zderzaka nie założyłem.

A to jak brzmi nowy wydech:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=KMD_TYMVQOM
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

T

Mi się podoba. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Sapie jakby :) ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Ry2y

Coś tam sapie ;)  Ale najważniejsze, że dźwięk nie jest męczący ani specjalnie głośny. Bałem się trochę, bo teraz nie ma ani katalizatora, ani środkowego tłumika. Wczoraj odbierałem kobitę z imprezy i się nawet nie zorientowała, że się coś zmieniło ;)
A właśnie... pytanko. Czy tłumik (jako nówka), może się jeszcze układać i zmieniać z czasem dźwięk? No i jeśli już to w którą stronę. Robią się bardziej ciche czy głośne?
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

NeroN

Jak mają tą taką watę to się pewnie układa - raczej się robi coraz głośniejszy z czasem :)

Turbo masz to dużo tłumi :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Ry2y

Piękny dzień dziś był więc strzeliłem kilka fotków po myjce

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

T

Prosi się o przedni zderzak, progi i malowanie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

No brakuje mi tylko, albo aż... kompletu przedniego zderzaka i jednego błotnika do pełnego pakietu... Zrobi się :) Reszta już czeka.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

wilhelm

wg. mnie te końcówki są trochę przymałe ale to już wiesz :D

Dzwięk fajny, cichy i słychać turbo. Fajnie jakby ktoś nagrał z zewnątrz jak to chodzi.

Ry2y

Wilhelm... powiem ci tak. Też mi się wydaje że są za małe. Mogłem cie posłuchać ;) Poza tym delikatnie za mało wystają. Filmik się nakręci jakiś w sobotę :)
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Essio

Ry2y, tył fajnie się prezentuje i mnie się podoba. Nie widzę nic "małego" i wszystko spasowane...  :)  tylko same plusy.

P.S.
Już nawet żonę poprosiłem o opinię i nic małego nie widzi. A wierz mi ona się zna...   ;) :D 8)  :P  ;) :D 8)

Oberslejzen!

Ry2y

Hahaha... mały przebieg jest :)
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

weksla

Hahaha dobre Essio:D
Swojej bym zapytał ale z nią nie gadam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Cytat: weksla w 01.03.2012, 15:14
Swojej bym zapytał ale z nią nie gadam
Ja muszę utrzymywać dobre relacje z moją żona, ponieważ to głównie ona jeździ autem.
Ja mam auto na weekend, ew. dostaję auto jak się coś dzieje. A świeci się check to, mam okazję pojeździć.  :D
Sorki za OT.

Autko fajne, gratulacje.  :)
Oberslejzen!