Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

eng

Słuchajcie zmieniłem te elementy na czarne które po prostu bardzo szybko się brudziły. Beż przyjmuje brud jak ziemia wodę także między innymi dlatego to zrobiłem. Oczywiście dziękuję za krytykę i ta jest potrzebna ;]

T

Cytat: eng w 19.05.2010, 18:09
Słuchajcie zmieniłem te elementy na czarne które po prostu bardzo szybko się brudziły. Beż przyjmuje brud jak ziemia wodę także między innymi dlatego to zrobiłem. Oczywiście dziękuję za krytykę i ta jest potrzebna ;]
Hm... to dziwne, bo moje jasno szare się raczej nie brudzą...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Ciekawe. Mój podłokietnik ciągle był brudny a na zamku od schowka często były odbite jakieś słabo widoczne paluchy. Ja wszystkie mody robię na garażu. Człowiek zawsze się tam ubrudzi a nie mam tam dostępu do bieżącej cieplej wody. Często po jakiś modyfikacjach wsiadałem w auto żeby się przejechać i po prostu te elementy się brudziły.

Cinkciarz

Darek ja proponuje po wyjściu z garazu dokładnie umyć łoknie i paluchy i bedzie po sprawie:D i schowek będzie czysty i podłokietnik  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Nie ma gdzie po prostu.

T

19.05.2010, 20:15 #20 Ostatnia edycja: 19.05.2010, 20:17 by badger
Cytat: eng w 19.05.2010, 19:27
Nie ma gdzie po prostu.
Kanisterek z wodą is the answer.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

mi się bardzo podoba wnętrze enga konkretnie zrobione sam chce takie zrobić pozdro :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

No i o to chodzi  ;D

walus90

mi się właśnie podoba taki kontrast :P dlatego choruje na takie części :P a tą  klameczkę od schowka to uwielbiam wyszło genialnie :D a pytałem sie o licznik tak z ciekawości bo fajnie wyglądaja te białe zegary :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Grzechoo

Pytanie, ciąłeś dół deski rozdzielczej żeby dopasować? czy całą deskę wyminiłeś na polift? Masz foty czy mam zrobić, bo bede u siebe robił.

eng

Koniecznie zrób fotki. Ja robiłem jakieś jednak nie nadają się za bardzo do opisu.

weksla

Dokładnie Grzesiu zrób fotki, moje też do opisu się nie nadają.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

patrze na twojego mdo i się napatrzeć nie mogę :P myślę nad przerobieniem konsoli w swoim i zakupie radia Sony :P więc zbieram fundusze :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

myśl intensywnie:)
przeróbka warta zachodu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Najlepiej włóż od razu Denso. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club