Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

wojoo

denso to jest (bez obrazy) gówno - tak prostym jezykiem mowiąc ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 27.05.2010, 23:33
denso to jest (bez obrazy) gówno - tak prostym jezykiem mowiąc ;)
Fajnie wygląda w przeciwieństwie do poliftowego panelu klimy który jest dość paskudny (bo nie wycentrowany w pionie w tym swoim "segmencie"). ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

wyglad musi byc fajny bo zostal zaprojektowany konkretnie do mondeo ale na tym sie koncza plusy tego wynalazku
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Tomasz najładniejszy może fakt nie jest, jednak duuuużo ładniejszy i nowocześniej wyglądający od przedliftu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: wojoo w 27.05.2010, 23:37
wyglad musi byc fajny bo zostal zaprojektowany konkretnie do mondeo ale na tym sie koncza plusy tego wynalazku
Pewnie masz racje. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 27.05.2010, 23:41
Cytat: wojoo w 27.05.2010, 23:37
wyglad musi byc fajny bo zostal zaprojektowany konkretnie do mondeo ale na tym sie koncza plusy tego wynalazku
Pewnie masz racje. :)

bawiłęm sie tym "czymś" i gra nijako, ekran ma rozdzielczosc chyba 320/240 i w ogole jest do kupy :D

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: weksla w 27.05.2010, 23:37
Tomasz najładniejszy może fakt nie jest, jednak duuuużo ładniejszy i nowocześniej wyglądający od przedliftu:)
Kwestia gustu, ja mam inne zdanie, właściwie głównie z powodu tego paskudnego panelu nie zmieniłem konsoli na poliftową. ;)

A co do nowoczesności:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

piękny :D szkoda ze mondeo jest takie staroswieckie - ale niektorym sie to podoba :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

29.05.2010, 10:03 #38 Ostatnia edycja: 29.05.2010, 13:30 by eng
Denso jest tylko dlatego złe bo jest po prostu za drogie. Samo radio jest chyba najlepszym radiem jakie było seryjnie montowane w fordach.

walus90

eng kiedy wrzucisz jakiś wykresik swojej maszynki :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

29.05.2010, 13:38 #40 Ostatnia edycja: 29.05.2010, 13:40 by eng
Proszę bardzo. Z tym, że ja nie mam się za bardzo czym chwalić. Wrzucam dwa wykresy. Jeden robiony jakoś w zeszłym roku drugi na ostatnim zlocie w Krzywej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.






walus90

no już nie mów że nie masz bo masz :P czym sie chwalić :P hahaha
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

Ja wiem. Na tle diesli cienko to wygląda. Rekordzista ma tu 170 koni i ponad 400 Nm ...dużo ponad także nie ma za bardzo się czym chwalić ;)

walus90

no ale nie jest źle :P nie narzekaj :P zresztą sam wygląd powala ;p haha
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

hmmm Darek mnie wciąż dziwi ten dołek????
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps