Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

no wiesz Wojoo to twój konkurent był czas na poczatku ze ja przodowałem no ale z racji ze nic z autem nie robie to jest jak jest ale poczekaj jeszcze 2 tygodnie:

oswietlenie wnetrza
zmiana radyjka
kamerki przód tył
montaż spryskow lamp
lakierowanie reflektorów na czarno
usuniecie kata i wszystkich tłumików

tak ze będzie o czym pisac i dokumentować zmiany :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Cytat: Cinkciarz w 09.06.2010, 23:54
no wiesz Wojoo to twój konkurent był czas na poczatku ze ja przodowałem no ale z racji ze nic z autem nie robie to jest jak jest ale poczekaj jeszcze 2 tygodnie:

oswietlenie wnetrza
zmiana radyjka
kamerki przód tył
montaż spryskow lamp
lakierowanie reflektorów na czarno
usuniecie kata i wszystkich tłumików

tak ze będzie o czym pisac i dokumentować zmiany :D

Hehe, ale o którym forum my mówimy? STDRIVERS? hehe

Cinkciarz

oczywiscie STDRIVERS wiemy wszyscy ze na FCP masz ponad 90 stron z tematem;) mówimy o obecnym forum;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Ponad 90? To sam nawet o tym nie wiedziałem. Z tego co pamiętam Cobretti miał najwięcej stron o swoim aucie. Teraz chyba Recondo przoduje choć dawno nie sprawdzałem tego. Zresztą to nie ma tak naprawdę znaczenia. Jak na MKP założyłem konto wcale nie chciałem mieć już tylu stron o aucie. Tak jak mówię boję się, że kiedyś ktoś napisze mi, że coś tam zmieniałem a w aukcji pisze coś innego itd....

wojoo

ja tam nie bylem juz daaaawno na fcp :) w ogole jakos mnie przestalo interesowac co tam sie dzieje :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Spontanik:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Cinkciarz

poczekaj poczekaj do poniedziałku do godziny 6 rano :D jak założę felgi i zrobię zdjęcia  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: eng w 23.06.2010, 21:40
Spontanik:

to jakas wersja allroad :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 23.06.2010, 21:48
to jakas wersja allroad :D ?
Engowa-terenowa. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

pochwalił się bo pucował ze 2 dni:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 23.06.2010, 22:03
pochwalił się bo pucował ze 2 dni:)

ale co pucował ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 23.06.2010, 22:06
ale co pucował ?
...się. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Auto jest brudne jednak na fotkach tego nie widać. Zdjęcie zostało wyostrzone oraz zmodyfikowałem nieco nasycenie kolorów i jasność. Trwało to 15 sekund a nie dwa dni ;]

T

Cytat: eng w 23.06.2010, 22:26
Auto jest brudne jednak na fotkach tego nie widać. Zdjęcie zostało wyostrzone oraz zmodyfikowałem nieco nasycenie kolorów i jasność. Trwało to 15 sekund a nie dwa dni ;]
Pomyśl następnym razem o trochę szerszym kadrze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Niestety nie mam profesjonalnego sprzętu do zdjęć. Wszystkie fotki jakie tu wrzucam robię telefonem komórkowym.