Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

eng

Wakacyjna fotka już z założonymi tablicami:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tu bliźniacze mondeo: :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Pozdrawiam

weksla

Ten Cinkciarzowy ładnie skurzony:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Zakurzony to nic, ale on jest po prostu brudas! (-:

eng

W Stegnie są remonty dróg i nie da się utrzymać auta w czystości. Moje jest podobnie brudne ale stoi w cieniu może dlatego tego tak nie widać.

Cinkciarz

Spokojnie chłopaki na chwilę obecną moja furka jest czyściutka jak łza po nocnej nawalnicy w Olkuszu:P prawie jak na myjni bezdotykowej:D nawet komore silnika wypłukało hehehehehehe
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

cinkciarz dawaj foty sprysków hehehe po 13-godzinnej operacji:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

ależ zniecierpliwiony jesteś 13 godzin sie wpatrywałeś od wczoraj sie nie zmieniły ani troche   :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



krótki filmik demonstracyjny :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/j4p7183229z


przy okazji przykleiłem naklejki klubowe:)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

w jaki sposob podlaczyles spryski lamp ? bezposrednio pod spryskiwacze szyby ?

ja jak montowalem to podlaczylem bezposrednio pod oryginalna instalacje (uruchamiaja sie tylko wtedy kiedy sa wlaczone swiatla mijania i chyba co 3 wcisnięcie manetki)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

ja nie miałem instalacji do sprysków. instalacja jest zmostkowana uruchamia sie rownoczesnie ze spryskiwaczami szyb dodam ze spryski mam z octavi :] i rzeźbione uchwyty hehehehe
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 18.07.2010, 14:48
ja nie miałem instalacji do sprysków. instalacja jest zmostkowana uruchamia sie rownoczesnie ze spryskiwaczami szyb dodam ze spryski mam z octavi :] i rzeźbione uchwyty hehehehe

ja rowniez nie miałem instalacji, ale zaadaptowałem sobie ja z anglika ;). Co do sprysków z octavii rowniez kombinowałem nad tym i nawet mam nowe nie używane ale później udało mi się dorwać w dobrej cenie oryginalne
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hehhe świetnie to chodzi, muszę nieskromnie przyznać:) Zaadaptowaliśmy skodowskie spryskiwacze idealnie:)
Cinkciarz zaraz wrzucę fotki, ale mam tylko te z wczoraj bo dziś nei robiłem bo lało cały dzień:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

"nieskromnie" heh delikatnie powiedziane w bagazniku mam 15 litrów wody do testów hahahahaha jak NA RAZIE hula bez zarzutu  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

no musi hulać:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Cinkciarz, co masz wsadzone w halogenach? zwyczajnie inne żarówki czy coś dłubałeś?

Cinkciarz

Hidy 8000K  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600