Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

T

Cytat: weksla w 30.05.2010, 00:27
hmmm Darek mnie wciąż dziwi ten dołek????
Ostatni wykres jest na popsutym TPS, więc nie ma co go w ogóle analizować, musiał być zły...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Poodkurzam w temacie trochę. Mała zmiana w kokpicie. Proszę o opinie  :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pozdrawiam

wojoo

powiem ze jakos srednio to widze ... nie wiem czemu ale troche mi sie kojarzy to z "tanim" tuningiem - ale kazdy ma inny gust ;)

Nie ukrywam ze  brakuje w naszych mondkach takich akcentow , ale  ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

03.06.2010, 19:12 #48 Ostatnia edycja: 03.06.2010, 21:47 by badger
Cytat: eng w 03.06.2010, 17:08
Proszę o opinie  :evil:
Jakoś bardzo źle nie wygląda, ale nie wiem czy nie za dużo tych świecidełek. W Twoim wnętrzu najbardziej razi mnie czarna klamka od schowka, może byś ją jednak zmienił? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Hmm...a czarny schowek po stronie kierownika nie razi ;>? Hehe :D

T

Moim zdaniem naprawde lepiej brac do garazu kanisterek z woda, niz zmieniac wszystkie elementy ktorych mozna dotknac na czarne. Jesli brudu nie widac to nie znaczy, ze go nie ma. ;D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

albo białe rekawiczki;) grunt to nie opierac łokci o podłokietnik i nie otwiera schowka ewentualnie jak kierownik ma czarny schowek to można szprajem pomalowac;) i bedzie beż:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Po prostu z tych elementów ciężko się ten brud zbiera. Dlatego wymieniłem je na czarne. Podobnie jak np wewnętrzne progi które były brudne od butów i mnie to denerwowało.

eng

Panowie nie może być tak, że temat ENG'a wisi gdzieś na dole. Na FCP tak nie było na MKP byłem na dnie ale na STDrivers muszę być co najmniej w pierwszej 5 tce:P hehe

wojoo

dobra dobra ... o ile pamietam to jakis czas moj temat byl wyzej niz twoj na FCP :P ale teraz to chyba gdzies zaginal ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Haha no dokładnie przez chwilę był....zresztą będę tego jeszcze żałował jak będę chciał sprzedać łupa bo się zaraz znajdzie ktoś życzliwy kto przypomni Ci, że przecież pisałeś, że masz uszczelkę pod głowicą do wymiany:D

wojoo

eee , rozrzad, wtryski, no i wszystkie drzwi w rdzy ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

i nie zapomnij o turbosprężarce:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Jaka licytacja który temat ma wiecej postów i który jest w pierwszej piątce chłopaki to nie allegro  ;D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

No wiesz, ale wypada być w tej pierwszej 5 tce :P hehe