Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

T

Cytat: eng w 23.06.2010, 22:35
Niestety nie mam profesjonalnego sprzętu do zdjęć. Wszystkie fotki jakie tu wrzucam robię telefonem komórkowym.
Do szerszego kadru nie jest potrzebny profesjonalny sprzęt tylko kilka kroków w tył. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Jakbyś się przypatrzył na 2 fotkę wiedziałbyś, że akurat w tym miejscu nie dałoby się tego zrobić:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




T

Cytat: eng w 23.06.2010, 22:42
Jakbyś się przypatrzył na 2 fotkę wiedziałbyś, że akurat w tym miejscu nie dałoby się tego zrobić:
A ktoś Ci auto przy tym szlabanie przyspawał, czy jak? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Przed szlabanem jest przepaść za autem jest droga a za drogą kawałek ziemi i przepaść.

T

Cytat: eng w 23.06.2010, 22:47
Przed szlabanem jest przepaść za autem jest droga a za drogą kawałek ziemi i przepaść.
A innego miejsca w okolicy nie ma? Z reszta rób jak chcesz, dałem Ci dobrą radę, nie chcesz, nie korzystaj.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

WojtasS

eng mam fajne miejsce na sesje Twojego mondziaka...


:evil:

jak zainteresowany to pisz :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

eng

Spoko Wojtek zgadamy się. Zresztą sesje zdjęciową mondka mi obiecałeś.

Cinkciarz

To może i ja się na sesję załapię w końcu mondeo mam prawie takie samo :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

A nie takie same? Prawie robi wielką różnicę hehe :) Wojtek na pewno nie będzie mieć nic przeciwko Marcin także nie ma problemu. Btw. kiedy spocika w Chrzanowie robimy? Odrazu założę temat w dziale zloty zanim Tomasz wytnie to co napisałem i sam założy ;]

Ry2y

eng mam prośbę do ciebie. Mógłbyś mi opisać, plus jakaś bliska fotka, jak dopasowałeś progi ST do zwykłych błotników? Pozdro!

eng

Jak tylko odnajdę fotki to napisze coś na ten temat.

Cinkciarz

Szukaj Darek szukaj zdjeć bo moich progów lepiej nie będę pokazywał:D bo sposób montażu to jakas amatorka :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600


wilhelm

Cytat: Ry2y w 03.07.2010, 18:58
eng mam prośbę do ciebie. Mógłbyś mi opisać, plus jakaś bliska fotka, jak dopasowałeś progi ST do zwykłych błotników? Pozdro!

Przyłączam się do prośby, dobrze było by wiedzieć jak Ci się to udało i co trzeba było zmieniać. Tak z innej beczki, gdzie dorwałeś ST'kowe progi i za ile, o ile można wiedziec?  :)

eng

Fotki wrzucę jak tylko wrócę z urlopu. Co do progów to kupiłem oryginalne na allegro i dałem za nie 650 zł także nie jest to tani interes. Trzeba było troszeczkę je zmidyfikować żeby pasowały do błotników.