Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Przetwornice są "przygniecione" reflektorami bardzo nie bylo miejsca na montarz ale pod reflektor idealnie weszły;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Hehe co tam oślepianie innych. Liczy się efekt:P pokaż kolegą jak respektujesz przepisy w sprawie płatności na bramkach:D

Cinkciarz

W takim samochodzie wszystko musi dobrze  wygladac a co do łamania prawa to kilka zdjec wyzej widac zamkniete rolety na rejestracji o których Darek wspomnial :D  

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

tak sie prezentuja halogeny tylko zdjecie jakies takie dziwne
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Pokaż jak wyglądają te tablice z bliska. Ew nagraj filmik...ps. wyjechałeś już z PL?

Cinkciarz

tak sie łamie prawo w Norwegii jak sie nie chce płacić za bramki. W Polsce ludzie stosują to na fotoradary

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/0dp4091940z
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Nie mogę cinkciarz:) heheh
powiedz gdzie to kupiłeś/kto Ci zamontował - tez to chcę, już bym nie zwalniał na fotoradarach:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

na allegro mozna to kupic :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.antyramki.pl koszt 517zł z przesyłką ;) mechanik przeciagał tylko kable przez ścianę grodziową bo strasznie ciasno jest a reszte ja sam zakładałem. Kupiłem te ramki po to zeby zaoszczedzic na wjeździe do miasta bo za kazdym razem jak sie wjezdza do Oslo to sie płaci 26kr czyli 12,76zl i przyszły mi faktury do zapłaty 3000zl :O pół roku nie płaciłem a przejeżdzałem przez bramki no i na podstawie tablic doszli do mnie a teraz naklejkę na szybie mam zaklejona oryginalnym logo "Mondeo Club Polska" :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

bas87

dobry wynalazek podoba mi się :)
st220

wojoo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/item1047905914_nowosc_hit_ramka_z_roleta_juz_w_pl.html
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Niestety przypuszczam, że pierwszy upierdliwy patrol i będzie problem....poza tym ciekawe co na to policja w przypadku kolizji kiedy to zderzaki są potrzaskane a kurtynka pewnie sama wyleci na wierzch odsłaniając całą obsadę tego przedstawienia hehehe.

Cinkciarz

20.05.2010, 09:26 #26 Ostatnia edycja: 20.05.2010, 22:27 by Cinkciarz
zderzak by sie połamał caly przy kolizji a kurtyna metakowa to jeszcze by sie okazalo ze nie naruszona by byla:D nie ma co krakac na zapas:D:D:D:D

« Dodane: Maj 20, 2010, 22:07:00 »

Mniej więcet jak będzie wyglądała konsola z nowym wbudowanym radiem niestety przykładowe zdjęcie to projekt jak NA RAZIE w lipcu będzie realizacja panel z radia bedzie głebiej schowany w ramke tak żeby nie wystawal za bardzo napewno do radia będe potrzebowal wzmacniacz bo radio jest słabe a niby pisze 4x70W  ktos doradzi??? jaki wzmacniacz kupic najlepiej do seryjnych glosników z mondeo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

chcesz kupic wzmacniacz do seryjnych glosnikow ?:) .. poczytaj lepiej poradnik CA :) a potem odpowiem na wszystkie twoje  pytania a przynajmniej sie postaram
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Nie wiem jak w innych MK3 ale u mnie głosniki sa dosc wydajne i nie charcza  dzwiek jest dosc czysty i wysoki bas a to radio chyba jest za slabe a ja za bardzo sie nie znam w kazdym razie przy tych glosnikach co mam i tym radiu (6000CD) gra nawet całkiem spoko
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

wybacz ale sie z toba nie zgodze, seryjne glosniki graja tragicznie a jednostka sterujaca to porazka, jesli uwazasz ze glosniki maja wysoki bas (choc nie bardzo rozumiem co to znaczy) i dosc "czysty" dzwiek to chyba nie masz duzych wymagan :) wiec jesli ci to odpowiada to czy jest sens co kolwiek zmieniac ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl