Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Już 27 czerwca czyli w niedzielę bedzie można zobaczyc mojego mondka na nowych felgach tak że spokojnie to juz za 2 tygodnie;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Czekamy z niecierpliwością na fotki :P

Cinkciarz

Sam jestem niecierpliwy i ciekawy efektu no ale czekamy pocieszam sie tym ze te kola sa prawie w idealnym stanie bez wiekszych zadrapan wiec beda wygladaly jak nowe. Póki co mogę Darek popatrzyć na Twój samochod bo jest prawie jak mój z zewnątrz i wyobrażam sobie efekt;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

prawie robi wielka roznice ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

w moim przypadku niewielką  ;) moim zdaniem nie wygladają źle jak NA RAZIE to tylko Darek je widzial wiec moze cos wiecej o nich powiedziec

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Cytat: wojoo w 09.06.2010, 23:52
prawie robi wielka roznice ;)

Podoba mi się to co piszesz hehe :D Tak widziałem i stwierdzam, że są w bdb stanie.

T

Cinkciarz, eng, może wypolerujcie sobie te felgi jak wojoo? Wzór felg ST220 nigdy mi się specjalnie nie podobał, ale wypolerowane wyglądają moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 10.06.2010, 00:34
Cinkciarz, eng, może wypolerujcie sobie te felgi jak wojoo? Wzór felg ST220 nigdy mi się specjalnie nie podobał, ale wypolerowane wyglądają moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze.

:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

polerka była na wysoki połysk czy jak?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Nie wiem tylko jak się to potem ma do codziennego użytkowania. Niby weksla polerował swoje felgi co zresztą było bardzo pracochłonne i wymagało czasu jednak dalej nie wiem czy po jakimś czasie nie zaśniedzieją ew czy coś na nich innego nie wyskoczy.

wojoo

Cytat: weksla w 10.06.2010, 07:03
polerka była na wysoki połysk czy jak?

polerka na tzw "lustro" mozna sie w nich ogladac ;)

u mnie wszyscy znajomi zauwazyli to ze kola sa "inne" i werdykt byl jednogłośny  : wygladaja duużo lepiej niz przed polerowaniem
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Tylko jak z trwałością na środki chemiczne które są na drogach? Co np z myjniami gdzie używa się specjalistycznych pianek do felg?

wojoo

gdzie ty w lato masz srodki chemiczne na drogach ?

na myjni tylko woda demineralizowana a jak chcesz umyc dokladnie to gąbka w reke i zwykłym mydlem
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

No nie wiem jak u was ale u nas na myjniach to najpierw psikają felgi czymś co ma ten brud zdjąć pod wpływem ciśnienia wody. Być może u was w myciu za 20 zł jest czyszczenie felg na kolanach z mydełkiem w ręku u nas niestety tego nie ma.

wojoo

Darku, nie wiem czy wiesz ale nie jezdzi sie na myjnie automatyczne bo to niszczy potwornie lakier!! tylko i wylacznie myjnie bezdotykowe... i nie wydajesz 20zl tylko 8z il masz super umyte autko :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl