Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Długo oczekiwane przez wszystkich zdjęcia mojego "ST" na nowych kołach :D
Sorki ale NA RAZIE takie zdjecia wystawiam nie umytego auta nad ranem do Polski przyjechałem  jak widac na przednim zderzaku plaga sztywnych komarów :D w najbliższym czasie postaram sie umyć furę

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

widze ze mamy nastepnego allroad'a  na forum Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



myj go czym prędzej Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

no teraz to to wygląda:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

28.06.2010, 14:13 #63 Ostatnia edycja: 28.06.2010, 21:21 by Cinkciarz
Spoko spoko :D jeszcze dzisiaj pojade go umyć i wypoleruje maszynowo kupiłem nabłyszczacz do opon "mokra opona" no i zobaczymy jak będzie wygladał :)

« Dodane: 28.06.2010, 21:21 »

poł dnia mycia odkurzania i amatorskiej polerki maszynowej :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

very nice, very nice  :D

te ślady opon na parkingu to wyraz Twojej radości z nowych kół?  ;)
pzdr
Peter

Cinkciarz

to przypadkowe ślady teraz przy takich wielkich kołach to nawet z piskiem opon nie da sie ruszyc :D za duze opory przydałby sie chiptuning :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Jakieś takieś dziwne to auto hehe :D jak to się nie da ruszyć z piskami? Ja do 4 biegu potrafię z piskami ruszyć :P

PS. zdejmij listwy boczne drzwi....chce zobaczyć jak to u mnie będzie wyglądać:P hehehe

wojoo

e tam , mój ładniejszy :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

bo srebrny...:)
A tak na poważnie to bardzo ładnie Marcin to wyszło, może mojego byś kiedyś tam polernął:)
A tak na serio to nie wierzę że nie ruszysz z piskiem, w moim jak przycisnę to do 3 biegu włącza się esp:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Sławku spotkamy sie to poogladasz mojego muła :D moze faktycznie jest zdławiony przez ten EGR i kolektor zobaczymy NA RAZIE na chwile obecna stoi w warsztacie i ma wymieniane łozysko w przednim kole
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

Cytat: Cinkciarz w 28.06.2010, 22:36
to przypadkowe ślady teraz przy takich wielkich kołach to nawet z piskiem opon nie da sie ruszyc :D za duze opory przydałby sie chiptuning :D

przestań startować z czwórki  :D

a tak serio to chyba to nie możliwe przy zdrowym motorze.
ja co prawda nie miałem nigdy w rękach TDCI, ale aż nie chce mi się wierzyć, że nie zdoła zakręcić tym felunkiem...
pzdr
Peter

wojoo

ja mam prawie 400nm, i dobre kierunkowe opony - też czasem mam problem z mieleniem kołami :D a nie mam TC ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Może coś z techniką jazdy u Was nie za dobrze? :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 30.06.2010, 00:32
Może coś z techniką jazdy u Was nie za dobrze? :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

No faktycznie sprawdzilem te oponki bo martwiło mnie że nie ma pisków przy ruszaniu wiec myslalem ze słaby motor ale te opony goodyear Eagle F1 co ja mam chyba nie piszcza za to czuć było swąd palonej gumy wiec mieli na starcie od razu. Zauwazyłem jeszcze jedna rzecz w Polsce nasze paliwa sa chyba lepszej jakosci bo przy sprincie nie dymi nie robi tej przerazajacej chmury przynajmniej w lusterku czysto nie wiem jak na filmiku by było ale jakos sie polepszyła jazda a no i dzieki wiekszym felgom nie wiem czy to mozliwe ale teraz osiaga spokojnie z palcem w d.....  220km/h a wczesniej na 17" z biedą 205-210km/h moze dlatego ze kola idealnie sie tocza i cisnienie w oponach jest 2,6bar :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600