Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

weksla

z tą lepsza jakością polskich paliw to bym polemizował...:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: Cinkciarz w 30.06.2010, 07:31
dzieki wiekszym felgom nie wiem czy to mozliwe ale teraz osiaga spokojnie z palcem w d.....  220km/h a wczesniej na 17" z biedą 205-210km/h
To niemożliwe, bo koła mają przecież taką samą średnicę. Jeśli już, to mogłyby pogorszyć, bo pewnie są cięższe (no chyba, że te 17" miałeś jakieś wyjątkowo ciężkie albo opony do nich). Jeśli rzeczywiście prędkość maksymalna się poprawiła to na tych 17" musiałeś mieć jakieś beznadziejne opony, bo inne wytłumaczenie ciężko znaleźć. ;) No chyba, że było po prostu z górki...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 30.06.2010, 07:31
Zauwazyłem jeszcze jedna rzecz w Polsce nasze paliwa sa chyba lepszej jakosci bo przy sprincie nie dymi

Może mamy czystsza wode ;)?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 30.06.2010, 11:49
Może mamy czystsza wode ;)?


nie wiem nie bede sie sprzeczał w kazdym razie lepiej sie jezdzi i na nowych kolach i mniej dymi i nawet sie zbiera po ludzku a nie jak muł
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

przyjedz, oblukamy:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 30.06.2010, 23:03

nie wiem nie bede sie sprzeczał w kazdym razie lepiej sie jezdzi i na nowych kolach i mniej dymi i nawet sie zbiera po ludzku a nie jak muł

pewnie takie odczucie masz po przyjezdzie do Polski - dlugie trasy bardzo slużą naszym mondeasom ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 01.07.2010, 11:11
pewnie takie odczucie masz po przyjezdzie do Polski - dlugie trasy bardzo slużą naszym mondeasom ;)

Pewnie tak jutro jade na czyszczenie EGR i kolektora zobaczymy jak po takim zabiegu samochód będzie sie zachowywał:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

no wpadaj wpadaj, zabierz naftę aceton (WD-40) i bądź około 15-15:30
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

No i w dniu dzisiejszym mam usuniety tłumik koncowy i srodkowy oraz katalozator opróżniony

taki jest dzwiek wydechu bez tłumików i z pustym katem :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/mip7022563z

popołudniu w Weksla Monster Garage został wyczyszczony EGR i kolektor ssący

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/mtp7022564z

po tych zabiegach jest odczuwalna róznica samochód oddycha pełnymi płucami:D i lepiej wchodzi na obroty

Podziekowania dla Sławka i Grzegorza well done!!!

Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

ja mam 1 tłumik koncowy zostawiony zeby bylo troche ciszej ;)

ty masz afro :afro: na głowie :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

no moje modo chodzi teraz jak mustang schelby GT 500 :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

No musze przyznać że jak na seryjną 115 to naprawdę chodzi bardzo dobrze. czyszczenie kolektora i egr sporo dało, a odgłos silnika to teraz klasa 1:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

WojtasS

mam nadzieje że na spota do chrzanowa przyjedziesz, bo bym chciał posłuchać jak chodzi w rzeczywistości...zapowiada się super dźwięk... :evil:
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Cinkciarz

Dla wszystkich tych którzy nie widzieli w jaki sposób byl zrobiony wydech
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



ceramika z mojego kata

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Marcin to u tego rurarza w Trzebini?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps