Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

T

Wojoo ma racje, nie wiem jakiej muzyki słuchasz, być może jakąś elektronikę, gdzie brzmienie jest raczej umowne, da się strawić na seryjnym audio w Mondeo, ale próba odsłuchu jakiejkolwiek płyty gdzie występują prawdziwe instrumenty można podsumować następująco:

???

Jeśli chcesz coś poprawić to powinieneś raczej zacząć od porządnego zestawu odseparowanego z przodu i wytłumienia drzwi, jeśli chodzi Ci wyłącznie o narobienie hałasu to po prostu włóż tanią tubę do bagażnika i tyle, bo nie ma sensu więcej inwestować zostawiając kiepskie głośniki z przodu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

To podpowiedzcie mi teraz do tego radia które mam na zdjęciu jakie będe potrzebował głośniki tak żeby i bas był dość ostry i dzięk czysty no i cena niewysoka moze tak najkrócej napisze jaki potrzebuje zestaw zeby to fajnie gralo nie chce robic zabudowy w bagazniku bo niestety samochód jest czesciowo transportowy i bagaznik musi miec przestrzen
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

jaka kwota do przeznaczenia
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

max 1000zl

« Dodane: 21.05.2010, 00:24 »

zapomniałem dorzucic zdjęcia: STek jest na chłodne dni a "Megi" na słoneczne;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 21.05.2010, 00:23
max 1000zl
To zobacz mój temat w dziale "caraudio" o głośnikach na przód. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

1000zl za glosniki czy za komplet - wzmak, glosniki i okablowanie
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

w 1000 to raczej sie nie zmieszcze chyba z kolpletem widze ze glosniki Dimension kosztują 400zl a to tylko przod a tu jeszcze trzeba tyl plus wzmak i nie wiem co jeszcze  ???
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

no niestety ... za jakosc sie płąci :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

troche sie naklejka przyniszczyła ale zostala przyklejona w idealnym miejscu w norwegii nikt sie nie czepia :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Ty co ty masz gg wyłączone pisze do ciebie!

wojoo

Cytat: eng w 25.05.2010, 22:26
Ty co ty masz gg wyłączone pisze do ciebie!

moze nie chce z toba rozmawiac :D?

« Dodane: 25.05.2010, 22:27 »

Cytat: Cinkciarz w 25.05.2010, 22:22
troche sie naklejka przyniszczyła ale zostala przyklejona w idealnym miejscu w norwegii nikt sie nie czepia :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

niedlugo bedzie trzeba zmienic naklejke na nową ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

koniecznie trzeba bedzie zmienic naklejke bo ta  mi harata wycieraczkę:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Ja kiedyś tam woziłem ulotkę agencji towarzyskiej, ale odpadła przy 200 km/h. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tomasz a szkoda bo mogła by się przydac ta z agencji heheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Marcin kiedy zobaczymy Twojego diesla na 18 stkach z STka?