Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Tak to własnie w trzebini u tego faceta szybko sprawnie w milej atmosferze;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

pisales ze nie masz tłumikow a na fotkach widac ze masz ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

heh :D bo to zdjecia zaraz po tym jak sciagneli wydech. Nawet z jednym tłumikiem nie mialby takiego dzwieku jak teraz ma:D postaram sie w najblizszym czasie zrobic zdjecie wydechu bez tlumików
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

a nie jest teraz za glosno w srodku ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Właśnie nie w środku jest delikatny pomruk a tak to słychac silnik tak jak zawsze bylo go slychac wydech slychac dopiero jak sie okna otworzy
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

04.07.2010, 15:17 #95 Ostatnia edycja: 04.07.2010, 21:55 by wojoo
dzisiaj nagram swoj wydech ;)

« Dodane: 04 Lipiec 2010, 21:39:15 »

nagralem filmik ;) zaraz go wrzuce - niestety jakosc slaba i jutro postaram sie nagrac w lepszej jakosci ;)

« Dodane: 04.07.2010, 21:55 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/2ddscf0321z
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Diesel zostanie tylko dieslem. Niestety.

weksla

nie zrozumiałem podtekstu?? o co chodziło ci? jakaś aluzja??:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Już napiszę o co chodziło mi. Hehe. Diesle niestety słyną z traktorowatego dźwięku i żadne stożki żadne wydechy nie sprawią, że to się zmieni a wszelkie próby podejmowane przez was świadczą tylko o tym, że wkurza was ten dźwięk.

weksla

ja absolutnie niczego sie nei podejmuję aby zimnic dźwięk:)
więc nie oskarżaj meni  :) mi się on podoba
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

A stożek to nie zmiana dźwięku :D:D:D hehe

weksla

stożek dołożyłem nie ze względu na dźwięk tylko ze względu na przyrost mocy i momentu (stosunkowo małym kosztem). A zmiana dźwięku (bardzo nieznaczna) to zło konieczne:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Hehe zło mówisz. No ok :D niech Ci będzie.

weksla

cudzysłów Darku - czytaj ze zrozumieniem:)
Zmiana dzwięku mi nei przeszkadza, ale jest efektem dodatkowym i nie zmieniałem dolotu z tego powodu
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: eng w 05.07.2010, 09:49
Już napiszę o co chodziło mi. Hehe. Diesle niestety słyną z traktorowatego dźwięku i żadne stożki żadne wydechy nie sprawią, że to się zmieni a wszelkie próby podejmowane przez was świadczą tylko o tym, że wkurza was ten dźwięk.

ani nie mam stożka, ani nie mam zmienionego wydechu tylko wywalilem tłumik i nie jest to spowodowane tym ze mnie deneruwje dzwiek diesla ... Darku pomysl - w serii nie slychac w ogole wydechu to jak on moze mnie denerwowac poza tym jak bym sobie chcial zmienic dzwiek silnika to bym zmienil auto  i na pewno bym nie montował w nim LPG ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl